SUPERLIGA: Zvezda savladala TSC i pobegla Partizanu na +10! Autogolovi obeležili veče na Marakani (VIDEO)

30.10.2019. 17:41 17:13
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press

O Žanderovom golu će se dugo pričati.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC na svom terenu rezultatom 3:1 u utakmici 14. kola Superlige Srbije i tako se učvrstili na prvoj poziciji na tabeli, gde imaju četiri boda više od najbližeg pratioca Čukaričkog, a deset u odnosu na večitog rivala. Na meču su viđena dva autogola, a onaj o kome će se dugo pričati je delo levog beka crveno-belih Žandera, dok je drugi postigao defanzivac gostiju Srđan Grabež. Osim njih, u strelce su se, ali regularno, upisali još Tomane i Veljko Simić.

GLEDAŠ DRUGE ŽENE, VARAŠ ME! ĐUBRE JEDNO! Poznata pevačica NAPALA doskorašnjeg fudbalera Zvezde (VIDEO)

SNEŽINA DILEMA: Postoji RAZLOG zbog kojeg supruga Milana Borjana nije uz Zvezdu večeras

PROŠLO JE TAČNO DVE DECENIJE: Na današnji dan DESILA se jedna od najvećih TRAGEDIJA u derbijima (VIDEO)

Tok utakmice pročitajte u nastavku.

KRAJ!
Crvena zvezda je savladala TSC rezultatom 3:1!
90. minut:
Igraće se još dva minuta.
86. minut:
Opasan pokušaj Duronjića iz slobodnog udarca, ali je Popović krajnjim naporima uspeo da izbije loptu u korner.
81. minut:
Dvostruka izmena u ekipi TSC-a. Mladen Galić i David Šinković su zamenili Janka Tumbasevića i Nenada Lukića.
80. minut:
Dobra šansa za Vulića, ali je šut ipak bio neprecizan.
78. minut:
Gol 3:1! Strelac je Veljko Simić posle sjajne akcije i asistencije Žandera.
74. minut:
Poslednja izmena u domaćem sastavu. Umesto Marka Gobeljića u igri je Milan Gajić.
70. minut:
Šutirao je Marin, ali se još jednom isprečio Filipović.
69. minut:
Nova izmena u Crvenoj zvezdi. Milan Pavkov je zamenio Tomanea.
68. minut:
Rovčanin je šutirao, ali preko gola Popovića.
62. minut:
Gol 2:1! Autogol Žandera! Brazilac je želeo da izbije loptu u korner, ali je pogodio rašlje Popovićevog gola.
59. minut:
Iz igre je izašao Dejan Milićević, a umesto njega na terenu je Ersan Rovčanin.
55. minut:
Prva izmena na meču. Veljko Simić je zamenio Aleksu Vukanovića.
50. minut:
Lepa akcija Crvene zvezde na kraju koje je šutirao Vukanović, ali je izblokiran.
46. minut:
Marin je lepo proigrao Tomanea, ali je ovaj iz dobre situacije šutirao pored gola.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a treneri su odlučili da utakmicu nastave u istim sastavima.
POLUVREME:
Crvena zvezda vodi rezultatom 2:0.
44. minut:
Gol 2:0! Gobeljić je ubacio loptu u sredinu, ona je zakačila Srđana Grabeža i odbila se u mrežu.
43. minut:
Najbolju šansu na utakmici je propustio Aleksa Vukanović. Izašao je sam ispred golmana Filipovića, ali je ovaj uspeo da odbrani.
41. minut:
Šutirao je Duronjić iz slobodnog udarca, ali pravo u Popovića.
37. minut:
Opalio je Žander po lopti sa distance, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.
36. minut:
Prvu šansu za TSC je propustio Silađi. Napadač gostiju je šutirao glavom posle teledirigovanog centaršuta Lukića, ali je lopta prošla pored stative.
30. minut:
Filip Babić je spasio gol TSC-a. Vukanović je sa desne strane ubacio loptu pred gol gostiju, a defanzivac ekipe iz Bačke Topole je u poslednjem trenutku sprečio da ona dođe do Tomanea kome bi preostalo samo da je ubaci u praznu mrežu.
27. minut:
Ponovo je Ben pokušao da ugrozi gol gostiju, ali je ovog puta iz izgledne pozicije šutirao preko prečke.
25. minut:
Nešto mirniji period igre na Marakani.
18. minut:
Šutirao je Ben sa desne strane, ali je odlično intervenisao golman TSC-a Filipović.
12. minut:
Gol 1:0! Tomane je strelac. Marko Marin je uputio centaršut sa leve strane iz slobodnog udarca, a najbolji u skoku je bio Portugalac koji je prosledio loptu u mrežu.