SUPERLIGA: IMT savladao Javor na otvaranju kola

07.03.2024. 16:42
Ekipa IMT
Ekipa IMT / Izvor: MN Press

Pobednički gol postigao Luka Luković u 80. minutu.

Fudbaleri IMT-a savladali su ekipu Javora u prvom kolu 24. meča Superliga Srbije sa 2:1 (1:0) i tako ostvarili važne bodove u brobi za opstanak, u meču timova iz donjeg dela tabele.

TENZIJE UVELIKO RASTU: Zvezda IZDALA SAOPŠTENJE za sve navijače pred 172. večiti derbi!FK Crvena zvezda

Predsednik FS Italije Gabrijele Gravina pod istragom zbog navodne pronevereGabrijele Gravina

Predsednik FS Italije Gabrijele Gravina pod istragom zbog navodne pronevere

MIJATOVIĆ KAŽE DA JE TO ZNAK FRUSTRACIJE Vrlo je oštar po jednom pitanju: "Da se to nama desilo..." (VIDEO)Predrag Mijatović

Traktoristi su do vođstva stigli u 40. minutu kada je nekadašnji igrač Partizana Aleksandar Lutovac postigao vodeći gol posle loše reakcije štopera Javora Kopitovića, a tim iz Begorada je minimalnu prednost imao i na poluvremenu.

Gosti iz Ivanjice su bolje zaigrali u drugom poluvremenu i to im se isplatilo u 60. minutu kada je Skoko glavom postigao gol za izjednačenje posle slobodnog udarca sa leve strane. Međutim, u 80. minutu IMT je ponovo stigao do vođstva kada je Luka Luković preciznim udarcem zatresao mrežu gostiju i doneo tri boda IMT-u. IMT je sada 12. na tabeli sa 24 boda, dok je Javor dva mesta ispod i ima isto toliko bodova manje od današnjeg rivala.