SUPERLIGA: Istorijski preokret i pobeda IMT-a u Novom Pazaru

14.08.2023. 20:29
FK IMT
FK IMT / Izvor: MN Press

Prvi trijumf ''traktorista'' u elitnom rangu.

Fudbaleri IMT-a savladali su večeras kao gosti Novi Pazar 4:3 (1:2) u poslednjoj utakmici trećeg kola Mozzart bet Superlige i tako ostvarili istorijski prvi trijumf od ulaska u najviši rang srpskog fudbala.

MURINJO NIJE DUGO RAZMIŠLJAO: Stigla zamena za Matića!

Navijači AEK-a jasni: Izbacite ih

OVO JOŠ NISTE VIDELI: Fudbaleri primetili da je sudija pijan pa pozvali policiju da "duva" (VIDEO)

Do prvog trijumfa u elitnom takmičenju IMT je došao neverovatnim preokretom u nadoknadi golovima Nikole Glišića u 90+2. i Viktora Živojinovića u 90+4. minutu.

Prethodno, Novi Pazar je poveo golom Rašaka Adešine u trećem minutu, izjednačio je Miloš Luković pet minuta kasnije, da bi novu prednost domaćinu doneo Mitar Ergelaš u 34. minutu. Luković je još jednim pogotkom u 81. minutu izjednačio, da bi Uroš Lazić u 85. minutu pogodio za prednost Pazaraca 3:2, ali nedovoljno za trijumf pošto je Glišić sa dva gola doneo pobedu gostima.