SUPERLIGA: Lalatović sa Radničkim odneo bodove sa dobro poznatog mesta (FOTO)

22.02.2019. 19:58
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Jedan pogodak rešio meč na Karađorđu.

Derbi 24. kola Superlige Srbije odigran je na Karađorđu gde je Vojvodina poražena od drugoplasirane ekipe na tabeli Radničkog iz Niša rezultatom 0:1. Pobedu timu koji sa klupe predvodi bivši trener novosadske Stare dame Nenad Lalatović, koji je Lale predvodio nešto više od godinu dana, doneo je zlatni orlić sa Novog Zelanda Radovan Pankov golom na početku drugog poluvremena.

SRPSKE SUDIJE PROTIV VAR-A: Evo šta kažu povodom video tehnologije (FOTO)

ZBOG NJE ĆETE POČETI DA NAVIJATE ZA MENSFILD: Engleski četvrtoligaš ima VRELU direktorku zbog koje GORE društvene mreže (FOTO)

Utakmica u Novom Sadu je bila čvrsta i prava takmičarska, a pitanje pobednika je rešio bivši fudbaler Vojvodina Pankov u 47. minutu. Defanzivac Nišlija je savladao protivničkog golmana Emila Rockova na asistenciju Tarasa Bondarenka.

Real sa Nišave je ovom pobedom prišao Crvenoj zvezdi na šest bodova zaostatka, ali sa odigranom utakmicom više u odnosu na šampiona Srbije, dok su Lale ostale na devetoj poziciji na tabeli.