SUPERLIGA: Minimalac Zvezde u Lučanima, Ben čovek odluke (VIDEO)

04.12.2019. 14:43
Tomane
Tomane / Izvor: MN Press

Crveno-beli ostvarili 17. trijumf.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 19. kolu Superlige Mladost u Lučanima sa 1:0 (0:0) pogotkom Bena u 63. minutu i tako stigli do 17. pobede u šampionatu o učvrstili vodeću poziciju na tabeli.

Vučić: Cilj je da Srbija bude domaćin Lige šampiona 2020, a Beograd centar Evrope

TEKTONSKE PROMENE: VAR ide na popravku!

DELIJE SU NA OVO ČEKALE: Milojevićeva UZDANICA spremna za Lučane

Duel u Lučanima bio je od starta otvoren, a domaćin je već u drugom minutu ozbiljno zapretio, ali je Borjan bio na visini zadatka. Oba tima imala su svoje prilike u prvih 20 minuta, ali je tempo opao kako je teren postao sve teži za igru. U drugih 45 minuta Zvezda je ušla mnogo bolje i počela da ređa šanse, da bi bedem domaćina konačno probio Ben posle sjajnog dodavanaj Marina u 63. minutu. Zvezda je do kraja imala još nekolkiko dobrih prtilika da uveća vođstvo i osigura pobedu, ali je na kraju ostalo 1:0.

VAŽNA VEST ZA SRBIJU: Velike PROMENE pred BARAŽ za EVRO 2020.

Fudbaleri Mladosti danas od 15 časova dočekuju u Lučanima aktuelnog šampiona, ekipu Crvene zvezde. Biće ovo 22. utakmica Lučanaca protiv crveno-belih, a nikada do sada nisu uspeli da ostvare trijumf, dok su pet puta uspeli da izvuku bod uz 17 poraza.

Crvena zvezde se nalazi na čelu tabele sa 46 bodova i samo jednim remijem u poslednjih pet kola. Sa druge strane, Lučanci igraju u promenljivoj formi pošto su u poslednjih pet kola ostvarili po dve pobede i poraza uz jedan nerešen rezultat i trenutno su na deobi osmog mesta koje vodi u plej-of zajedno sa subotičkim Spartakom.

90+3- minut
Kraj meča u Lučanima.
86. minut
Marin je iz slobodnog udarca šutirao pravo u Zečevića.
82. minut
Rodić je pokušao da iznenadi Zečevića, ali je šutirao visoko preko gola.
75. minut
Dobra kombinacija Bena i Marina, a bivši nemački reprezentativac je ubacio loptu na peterac, ali je ispred Tomanea dobro reagovala odbrana Mladosti.
70. minut
I druga izmena kod crveno-belih. Izašao je Ivanić, a zamenio ga je Dušan Jovančić. Prva izmena i kod domaćina, Ibrahim Tanko menja Oditu.
66. minut
Prva izmena u Zvezdi. Umesto Garsije u igru je ušao Aleksa Vukanović.

63. minut
0:1!!! Bolju igru Zvezde ja krunisala pogotokom, a strelac je bio Ben kojeg je odlično uposlio Marin.
55. minut
Prvi pokušaj Mladosti, ali je Borjan odbranio, da bi odmah u sledećem napadu Zvezda zapretila preko Njegoša Petrovića, ali je Zečević uspešno intervenisao.
50. minut
Degenek propušta veliku šansu za Zvezdu. Štoper crveno-belih je iskosa sa leve strane šutirao pored leve stative gola Mladosti.
48. minut
Prvi pokušaj Zvezde u nastavku, Ivanić šutira preko gola.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme.

II POLUVREME

45+4. minut
Kraj prvog poluvremena.
45+1. minut
Pokušao je sa dvadesetak metara Marin, ali je šutirao preko gola.
42. minut
Opao je tempo i već desetak minuta nema mnogo uzbuđenja u Lučanima.
29. minut
Odlično je Garsija odložio loptu do Ivanića koji je dobro šutirao sa 17 metara, ali je lopta prošla tik pored desne stative gola Mladosti.
28. minut
Marko Marin je iz slobodnog udarca šutirao visoko preko gola.
25. minut
Ivanić je šutirao glavom, ali je Šatara izbacio loptu.
23. minut
Još jednom je Garsija pokušao da positgne pogodak, ali je šutirao pravo u golmana Zečevića.
15. minut
Brzo se igra u Lučanima. Ponovo prilika za Zvezdu. Ovoga puta je šutirao Tomane, ali je lopta otišla pored gola.
14. minut
Jovanović je probao sa svoje poovine da lobuje istrčalog Borjana, ali nije bio precizan.
13. minut
Velika prilika za Garsiju, ali šut Argentinca brani Zečević.
6. minut
Prva šansa za Zvezdu. Marin je lepo uposlio Rodića koji je šutirao preko gola Mladosti.
2. minut
Odmah je zapretio domaćin, odlično je šutirao Stojanović iskosa sa leve strane, ali je Borjan uspešno intervenisao.
1. minut

Sudija: Lazar Lukić (Beograd).

MLADOST: Zečević, Andrić, Šatara, Stojanović, Mićević, Pavlović, B. Milošević, Radivojević (od 89. Eliomar), Jovanović, Bojović, Odita (od 70. Tanko).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić (od 87. Milunović), Petrović, Garsija (od 66. Vukanović), Ivanić (od 70. Jovančić), Marin, Ben, Tomane.

Pogledajte kako izgleda glumica i TV voditeljka Sofija Rajović, bivša devojka Miloša Teodosića

Levandovski dao četiri gola Zvezdi, pa naleteo na Tadića! Evo šta mu je Srbin poručio (VIDEO)

ZAVRŠIO SA ARAPIMA: Vraća se Prijović, žele ga crno-beli

PUKLA BOMBA: Partizan prodao Pavlovića! Od para se vrti u glavi!

MIHA BIO NA PRAGU TORINA: Sportski direktor Juventusa OTKRIO detalje pregovora!

PLAKANJE: Golman je otišao da izvede aut, a onda je nastao NAJSMEŠNIJI klip u istoriji fudbala (VIDEO)