SUPERLIGA: Novi Pazar izgubio, moraće u baraž

15.05.2022. 17:55
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar / Izvor: MN Press

Uz Kragujevčane i ekipe iz Prve lige.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su u gostima Novi Pazar rezultatom 1:0 u okviru šestog kola plej-auta Super lige Srbije.

HUMANOST SA „BELE TAČKE“ – Meridian okupio zvezde našeg sporta, javne ličnosti i duplirao iznos donacija!

UEFA ŠALJE POSMATRAČE U SUPERLIGU: Nove sumnje na NAMEŠTANJE MEČEVA!

Surduličani su stigli do vođstva već u 15. minutu kada je pogodio Uroš Milovanović, a Novi Pazar je šest minuta kasnije imao idealnu priliku da izjednači rezultat. Sudija Šegrt dosudio je penal koji je u 21. minutu promašio Čečarić, te promene rezultata na semaforu nije bilo.

U drugom poluvremenu, poništen je gol Novom Pazaru. Radnik je osmi u Super ligi Srbije sa 48 bodova, dok je Novi Pazar 13. sa 38 i spas od ispadanja iz elite tražiće u baražu sa timom iz Prve lige Srbije.