SUPERLIGA SRBIJE: Posle PORAZA od Dinama, novi TEŽAK udarac za Partizan (FOTO)

01.10.2017. 18:40
partizan
partizan / Izvor: MN Press

Glavni sudija bio je Beograđanin Srđan Jovanović.

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da savladaju Čukarički (0:0), čime su nastavili rezultatsku krizu, posle poraza od Dinama iz Kijeva u 2. kolu Lige Evrope.

U prvom poluvremenu nije bilo velikih uzbuđenja. Partizan je pokušavao preko Miletića i Ožegovića da stekne prednost, ali su crno-belih u završnici neprecizno šutirali.

Najbliži vođstvu bili su igrači Čukaričkog, na isteku 29. minuta Ovusu je asistirao Mudrinskog, čiji je udarac glavom završio na prečki Stojkovićevog gola.

Nastavak je doneo sličnu sliku. Do 60. minuta vodila se velika borba, bez izrazitih prilika na obe strane. Tek u 70. minutu Tavamba je mogao da se proslavi, glavom mu je loptu na ivici šesnaesterca dodao Đuričković, ali je napadač crno-belih šutirao neprecizno preko gola.

Meč je obeležila i povreda Ognjena Ožegovića, napadaču Čukaričkog je posle duela sa Evertonom, prema prvim informacijama slomljena noga, i u ambulantnim kolima napustio je Humsku.

Sada sledi pauza u Superligi zbog obaveza reprezentacija.

Kako je bilo iz minuta u minut, pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri Partizana dočekuju Čukarički u poslednjem meču 12. kola Superlige, a dešavanja sa stadiona u Humskoj možete UŽIVO da pratite na Srbija Danas.

FSS NASTAVIO AKCIJU: Opremu dobili i Savezi Pčinjskog okruga i Kosova i Metohije (FOTO)

OGLASIO SE LEO: Bivši igrač Partizana IZNENADIO navijače poslednjom IZJAVOM! (FOTO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ UTAKMICE.

NAPRAVIO FRKU: Zbog statusa koji niko nije razumeo, Grobari zasuli Sumu BROJNIM komentarima (FOTO)

Kraj utakmice.

92. minut - Antonov je izveo korner, ali je odbrana gostiju otklonila opasnost.

90. minut - Utakmica je produžena pet minuta.

89. minut - Izmena u Čukaričkom. Nemanja Milojević na terenu umesto Asmira Kajevića.

87. minut - Nemanja R. Miletić je prošao i odlično centrirao, u šesnaestercu Suma zahvatio loptu i dobro šutirao, ali pravo u Kirovskog. Najbolja šansa za Partizan u drugom delu.

86. minut - Ubacivanje Solomona uklizavanjem Zorić izbio u korner.

Prema prvim procenama, Ognjenu Mudrinskom je polomljena noga...

83. minut - Žuti karton za Puškarića. Odmah u sledećem napadu opomenut je i Jovanović posle faula nad Sumom.

82. minut - Druga izmena u Partizanu. Umesto Marjanovića na terenu je Saša Ilić.

80. minut. - Mudrinski se povredio posle duela sa Evertonom i neće moći da nastavi meč. Umesto napadača Čukaričkog ušao je Darko Zorić.

79. minut - Žuti karton za Evertona, posle faula nad Mudrinskim.

78. minut- Tavamba je bio u šesnaestercu, dobro se snašao, ali iskomplikovao i zatim izgubio loptu.

76. minut - Kajević je ostao na travi i ukazuje mu se lekarska pomoć. Pridigao se i nastaviće meč.

Bezidejna igra oba rivala, nema agresivnosti u redovima Partizana, Čukarički čuva pozitivan rezultat i čeka svaku grešku Đukićevih izabranika.

73. minut.- Đuričković se našao pred Kirovskim, ali je napravio faul u napadu i šansa je propala.

70. minut - Đuričković je prebacio loptu Tavambi na ivici šesnaesterca, napadač Partizana tukao je jako neprecizno preko prečke.

69. minut- I Čukarički je napravio prvu izmenu. Umesto Petra Mićina na terenu je Saša Jovanović.

66. minut.- Slobodan udarac izveo je Marjanović, mirisalo je na opasnost, međutim, prvotimac crno-belih loše je to učinio i prebacio loptu daleko od cilja.

Vodi se velika borba na sredini terena, bez opasnosti pred Stojkovićem i Kirovskim.

55. minut.- Dva puta je Marjanović izveo korner, a oba puta Ognjen Mudrinski u štoperskom stilu otklonio opasnost ispred svog gola.

53. minut.- Pokušaj Tavambe završio je na stativi, lopta se od igrača Čukaričkog odbila u korner.

50. minut.- Antonov je bio u šesnaestercu i želeo da uposli saigrače, pogrešio je i poslao loptu pravo u noge Drinčiću.

49. minut.- Drinčić je centrirao iz kornera na drugu stativu, ali je prebacio sve igrače i lopta je otišla u gol-aut.

46. minut.- Prva izmena u Partizanu. Na terenu je Solomon umesto Ožegovića.

Počelo je drugo poluvreme.

Slabo izdanje oba rivala, navijači su ostali uskraćeni za kvalitetniji fudbal.

Kraj prvog poluvremena.

44. minut. - Prvi put je Suma pokušao da ugrozi Kirovskog, sa 18 metara je neprecizno tukao.

42. minut - Antonov je centrirao, a Ožegović loše šutirao, mada bi mu bilo bolje da je ostavio loptu Tavambi.

38. minut - Žuti karton dobio je Đuričković.

36. minut - Srpski šampion steže obruč oko gola gostiju. Tavamba je iznudio prekršaj pred golom Kirovskog, pošto ga je Bogosavac nepropisno zaustavio. Slobodan udarac Đurčkovića sa preko 25 metara otišao je daleko pored stative golmana Čukaričkog.

31. minut - Ponovo je Mudrinski mogao da se proslavi, opet se ukazala velika prilika napadaču gostiju, ali je iz blizine šutirao glavom pored stative.

Gosti su se oslobodili pritiska domaćina i sve više napadaju ka golu Stojkovića.

29. minut - Najbolja šansa za Čukarički, posle dodavanja Ovusua, Mudrinski je pogodio prečku Stojkovićevog gola. Dosta sreće imao je Partizan u ovim trenucima.

Crno-beli sa Topčiderskog i Banovog brda u uvodnom delu meča nisu opravdali očekivanja publike.

24. minut - Ovusu se lepo oslobodio pred šesnaestercem Partizana, a zatim loše šutirao u završnici i šansa je propala.

21. minut - Antonov je posle odličnog dodavanja Đuričkovića iskosa u šesnaestercu tukao ka Kirovskom, golman Čukaričkog je bio dobro postavljen i u padu odbranio.

18. minut - Kopitović je bio prinuđen da promeni dres.

17. minut - Prva prava šansa za Partizan, na pas Petra Đuičkovića, Nemanja R. Miletić je udarcem glavom iz blizine poslao loptu pored gola.

11. minut - Čukarički je bio u napadu, Mićin je imao šansu, da bi Ostojić uklizavanjem izbacio loptu u korner. Posle istog, intervenisao je Tavamba, gosti su imali i treću priliku, međutim, Stojković je istrčavanjem otklonio opasnost.

8. minut - Ponovo se Ožegović odlučio na šut iz blizine, ali Kirovski je bio dobro postavljen i odbranio.

6. minut - Ožegović sa distance, udarac napadača crno-belih sa 18 metara otišao je preko gola.

4. minut - Prvi korner na utakmici izveo je Čukarički, odnosno Nikola Drinčić. Odbrana Partizana otklonila je opasnost.