USPAVANKA U HUMSKOJ: Ivanović u završnici doneo pobedu Partizanu sa bele tačke (VIDEO)

07.03.2020. 19:34 17:13
vg
vg / Izvor: MN Press

Radnički poražen minimalnim rezultatom.

Fudbaleri Partizana savladali su Radnički iz Niša rezultatom 1:0 u 25. kolu Superlige Srbije. Jedini pogodak na meču koji će ostati upamćen kao velika uspavanka postigao je Đorđe Ivanović iz penala u 85. minutu utakmice.

Oba tima su igrala veoma oprezno, a crno-beli su bili nešto ofanzivniji. Ipak, na celom meču nije viđena nijedna prava šansa, već samo nekoliko onih koje uopšte ne obećavaju. Ipak, odsudni momenat se dogodio u 83. minutu kada je kapiten Radničkog Aleksandar Todorovski faulirao Slobodana Uroševića u kaznenom prostoru, a loptu u mrežu je smestio Đorđe Ivanović.

NIJE SE SNAŠAO: Bivši napadač Partizana PRECRTAN

GLAVOBOLJA ZA TRINKIJERIJA: Brutalan bekovski TANDEM preti Partizanu pred četvrtfinale Evrokupa!

SJAJNA VEST ZA CRNO-BELE: Birokratska ODLUKA ostavlja Partizan u eliti

Tok meča pročitajte u nastavku.

KRAJ:
Partizan je slavio rezultatom 1:0!
90+3. minut:
Dejan Meleg je zamenio Nikolu Čumića.
90+1 minut:
Šutirao je Asano posle kornera, ali pravo u golmana gostiju.
90. minut:
Igraće se još četiri minuta.
88. minut:
Stefan Mitrović menja Filipa Kneževića.
85. minut:
GOL 1:0! Đorđe Ivanović je bio precizan sa 11 metara.
83. minut:
Penal za Partizan! Todorovski je nagazio Uroševića, a Novak Simović je pokazao na belu tačku.
81. minut:
Prva izmena kod gostiju, Ognjen Bjeličić je zamenio Nemanju Subotića.
74. minut:
Šutirao je Lazar Marković iz slobodnog udarca, ali visoko preko gola.
71. minut:
Šutirao je Knežević, ali je odlično reagovao Stojković.
70. minut:
Poslednja izmena u ekipi Partizana. Lazar Marković je zamenio Filipa Stevanovića.
66. minut:
Prvi šut Partizana u okvir gola bio je delo Asana, ali je Ristić dobro intervenisao.
65. minut:
Uspavanka u Humskoj.
58. minut:
Pokušao je Aleksandar Pejović da iznenadi Vladimira Stojkovića sa nekih 35 metara, ali je iskusni golman sigurno reagovao.
52. minut:
Iznenađujući potez Sava Miloševića koji je ubacio Bojana Matića umesto Umara Sadika.
49. minut:
Šćekić je šutirao, ali je pogodio samo Sadika.
46. minut:
Nastavljena je utakmica, a Milošević i Batak nisu napravili nijednu promenu.
POLUVREME:
Bez golova i pravih šansi u Humskoj.
45+1. minut:
Šutirao je Šćekić sa distance, ali neprecizno.
43. minut:
Šutirao je Asano, lopta je zakačila Đorđevića i prošla tik pored stative gola gostiju.
39. minut:
Veoma spor tempo igre u Humskoj.
31. minut:
Pokušao je Miletić da razbije monotoniju udarcem sa velike udaljenosti, ali je bio prilično neprecizan.
23. minut:
Pokušao je Bojan Ostojić glavom da ugrozi Ristića posle slobodnog udarca Stevanovića, ali neprecizno.
17. minut:
Natho ne može da nastavi meč, a zamenio ga je Đorđe Ivanović.
15. minut:
Na povredu zadnje lože se žali Bibras Natho.
14. minut:
Centrirao je Miletić, a sa druge strane je udarac uputio Urošević, ali je lopta prošla pored gola.