109.3684

SUPERLIGA: Zvezda kao Totenhem! Crveno-beli u Surdulici izdeklamovali lekciju naučenu u Londonu (VIDEO)

26.10.2019. 15:10 17:13

Puleni Vladana Milojevića osvojili tri boda protiv Radnika.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik na gostovanju rezultatom 5:0, istim kojim je pre nekoliko dana poražena u Ligi šampiona od Totenhema. Crveno-beli su do bodova stigli ubedljivom pobedom koja im je sigurno podigla samopouzdanje.

Šampion Srbjie je do prednosti došao već u šestom minutu kada je Milan Pavkov bio precizan iz penala, a ubrzo nakon toga je Aleksa Vukanović povisio na 2:0.  U završnici prvog poluvremena je El Fardu Ben iskoristio veliku grešku golmana Radnika Kostića i tako postigao treći gol za goste, a isti igrač je dao i četvrti iz novog penala u 57. minutu meča. Konačan rezultat je osam minuta kasnije postavio Mateo Garsija koji je u stilu futsal majstora zatresao mrežu Surduličana.

NA PUTU KA SURDULICI: Baklje i pesma Delija, grmelo je Vladičinim Hanom (VIDEO)

KUZMIĆ SPREMAN KAO ZAPETA PUŠKA: Ognjen NAJAVLJUJE bolje dane crveno-belih

ČARLS DŽENKINS ISKREN: Šokiran sam! Ovo nisam očekivao

Tok meča možete pročitati u nastavku.

KRAJ!
Crvena zvezda je slavila rezultatom 5:0.
85. minut:
Veliku šansu je propustio Milan Makarić. Ušao je u kazneni prostor sa desne strane, ali je šutirao preko gola.
79. minut:
Na terenu je Mirko Ivanić koji menja Milana Rodića. Istumbao je sada formciju Vladan Milojević. Milan Gajić će do kraja igrati levog beka, Miloš Degenek desnog, a Njegoš Petrović se vrati ou srce odbrane.
69. minut:
Nikola Krstović je u igri umesto Matea Garsije.
67. minut:
Poslednja izmena u ekipi Radnika, Uroš Damnjanović je zamenio Filipa Stanisavljevića.
65. minut:
Gol 0:5! Mateo Garsija je zatresao mrežu Radnika u stilu najvećih futsal majstora. Lepo je srolao loptu i iz mrtvog ugla pogodio je gol domaćina.
59. minut:
Bratislav Pejčić je zamenio Bojana Bojića.
57. minut:
Gol 0:4! Ovog puta je siguran bio El Fardu Ben. Poslao je loptu u jednu, a golmana u drugu stranu.
56. minut:
Novi penal za Zvezdu! Lopta je pogodila u ruku Markovića posle centaršuta Gajića.
54. minut:
Žuti karton je dobio Milan Gajić zbog opstrukcije igre.
46. minut:
Utakmica je nastavljena, a Njegoš Petrović je u igri umesto Dušana Jovančića u ekipi Crvene zvezde.
POLUVREME:
Crvena zvezda vodi sa 3:0 u Surdulici.
38. minut:
Gol 0:3! El Fardu Ben koristi ogromnu grešku golmana Ivana Kostića koji ga je pogodio loptom, a to je Zvezdin ofanzivac iskoristio i pogodio praznu mrežu.
33. minut:
Dobru šansu je propustio Mateo Garsija. Odlično se ubacio Argentinac po desnoj strani i šutirao je, ali pored gola.
31. minut:
Uroš Stojanović je dobio žuti karton, a u nastavku je usledila prva izmena u ekipi Radnika. Iz igre je izašao Vladan Pavlović koji zbog bolova ne može da nastavi meč, a zamenio ga je Predrag Đorđević.
28. minut:
Odlična šansa za 204 centimetara visokog Žarka Markovića. Štoper Surduličana je ostao sam posle jednog prekida i glavom je šutirao, ali pravo u Popovića.
27. minut:
I drugi Zvezdin štoper Miloš Degenek dobio je žuti karton. Reprezentativac Australije je opomenut posle vazdušnog duela sa protivničkim igračem.
25. minut:
Dobra prilika za Georgieva, ali je lopta posle njegovog šuta završila pored gola.
16. minut:
Izveo je Bojan Bojić fenomenalno slobodan udarac, ali se Zoran Popović bacio kao mačka i maestralno sačuvao mrežu.
15. minut:
Georgiev je pobegao Pankovu koji ga je srušio i zaradio žuti karton.
12. minut:
Gol 0:2! Vukanović je strelac. Brzonogi ofanzivac Crvene zvezde je pobegao odbrani Radnika i rutinski je poslao loptu pored golmana Kostića.
6. minut:
Gol 0:1! Milan Pavkov je bio siguran sa bele tačke.
5. minut:
Penal za Zvezdu. Ben je pobegao Pavloviću, a potom ga je oborio golman Kostić koji je izašao visoko.
1. minut:
Utakmica je počela, a sa centra su krenuli fudbaleri Crvene zvezde.

RADNIK - CRVENA ZVEZDA 0:5

STADION: FK Radnik (Surdulica)

SUDIJA: Miloš Đorđić

STRELCI: Pavkov 6. p, Vukanović 12. Ben 38. 57. p, Garsija 65.

RADNIK: I. Kostić - Stojanović, Marković, Kričak, Pavlović (od 31. Đorđević) - Stanisavljević (od 67. Damnjanović), M. Kostić - Georgiev, Danoski, Bojić (od 59. Pejčić) - Makarić. Klupa: Vujanac, Jokić, Damnjanović, Đorđević, Pejčić, Tomić, Pavlov. Trener: Nenad Vanić.

CRVENA ZVEZDA: Popović - Gajić, Pankov, Degenek, Rodić (od 79. Ivanić) - Kanjas, Jovančić (od 46. Petrović) - Garsija (od 69. Krstović), Ben, Vakanović - Pavkov. Klupa: Vasiljević, Milunović, Petrović, Ivanić, Simić, Marin, Krstović. Trener: Vladan Milojević.

SUPERLIGA 13. kolo:

Petak

Napredak - Voždovac 1:1

(Gavrić 83. - Mašović 62.)

Subota

Radnik - Crvena zvezda 0:5

(Pavkov 6. p, Vukanović 12. Ben 38. 57. p, Garsija 65.)