SUPERLIGA SRBIJE: Građevina VISOKA za TSC! Zlatibor IZNENADIO u Novom Sadu!

12.02.2021. 16:54
FK Rad
FK Rad / Izvor: MN Press
Na programu 21. kolo.

U uvodnim mečevima 21. kola Superlige Srbije, viđeno je nekoliko iznenađenja. Najveće je napravio Rad, koji je zaustavio zahuktali TSC i remizirao u Senti bez golova.

ZVEZDA OSLABLJENA NA ČAIRU: Jedan je POVREĐEN, drugi ima KARTONE! Stanković OTKRIO kada će Falko DEBITOVATI

"SAMO OFANZINO": Basta ANALIZIRAO Milan pred meč sa Zvezdom!

BOAĆI IZNENADIO POLJAKE: Nećete mi verovati zbog NJEGA sam došao u Gornjik (FOTO)

Ništa manje iznenađenje priredio je i Zlatibor, koji je u utakmici sa najviše golova (2:2), ostao neporažen u Novom Sadu protiv Proletera.

Spartak je u vojvođanskom derbiju savladao OFK Bačku golom Furtule u 40. minutu, dok je Napredak, posle poraza u Humskoj, iščupao bod protiv Javora u Kruševcu.

Ivanjičani su poveli autogolom Ostojića u 11. minutu, dok je remi izabranicima Milana Đuričića doneo Bačanin u finišu susreta.

SUPERLIGA SRBIJE, 21. kolo:

Petak:

Napredak - Javor 1:1 (0:1)

(Bačanin 77. - Ostojić autogol 11.)

Proleter - Zlatibor 2:2 (2:2)

(Kovačević 4, Živojinović 31. - Vukić 9, Janjić 41.)

Spartak - OFK Bačka 1:0 (1:0)

(Furtula 40.)

TSC - Rad 0:0

Partizan - Novi Pazar 4:1 (0:0)

(L. Marković 54, Natho penal 61, Holender 64, Vlajković autogol 88. - Aganspahić 76.)

Čukarički - Vojvodina 3:3 (2:0)

(Birmančević 5, Ćirković 12, Čolović 90+8. - Vukadinović penal 64, Stojković 65, Simić 80.)