SUPERLIGA SRBIJE: Eskić ŠOKIRAO Zvezdu u 90+1. minutu! (VIDEO+FOTO)

11.03.2018. 19:56
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Napredak i drugi put u sezoni nije izgubio od crveno-belih.

Fudbaleri Napretka napravili su veliko iznenađenje u poslednjem meču 27. kola. Kruševljani su golom Eskića iznenadili Crvenu zvezdu i u prvom minutu nadoknade stigli do boda (1:1). Prethodno je crveno-belima prednost doneo  Nenad Krstičić u 51. minutu.

MILOJEVIĆ PRIMORAN DA MENJA: Iznenadna POVREDA donela PROMENE u timu Zvezde! (FOTO)

EVROPSKI NIVO: Zvezda uz navijače i svečarsku atmosferu otvorila nove terene (FOTO)

PEH ZA MILOJEVIĆA: Dva važna igrača PRESKAČU Kruševljane!

Zvezda je do poluvremena kontrolisala igru, stvorila više povoljnih prilika, ali su Kruševljani zahvaljujući sjajnim odbranama golmana Nemanje Petrovića uspeli da sačuvaju mrežu.

Odmah na startu drugog poluvremena, izabranici Vladana Milojevića otključali su bravu gostiju, zahvaljujući sjajnom golu veziste. Već u sredu crveno-bele čeka novi izazov, pošto u četvrtfinalu Kupa Srbije gostuju Mačvi u Šapcu.

Kako je utakmica tekla iz minuta u minut, pročitajte u nastavku teksta.

KRAJ UTAKMICE.

90+1. GOOOOOOL - 1:1. Napredak je izjednačio! Eskić se najbolje snašao u petercu i pored nekolicine igrača savladao Borjana za veliku senzaciju na stadionu Rajko Mitić.

90. minut - Kakva šansa za Napredak u poslednjim trenucima, gosti su opasno zapretili i pogodili stativu. Mnogo sreće za crveno-bele.

84. minut - Izmena i u Zvezdi. Umesto Račića na terenu je Branko Jovičić.

83. minut - Šut Adžića sa distance visoko pored gola.

82. minut - Još jedan igrač Napretka u Vujovićevoj beležnici. Žuti karton za Simonovića.

75. minut - Milojević menja. Umesto povređenog Savića na terenu je Frimpong.

68. minut - Vujović je javno opomenuo Veškovca.

66. minut - Zapretio je Eskić šutem sa 17 metara, dobro je gađao, ali je lopta otišla tik pored Borjanove stative.

64. minut - Dvostruka izmena u Napretku. Umesto Ndiajea i Vulića, na terenu su Markoski i Zec.

58. minut - Izmena u Zvezdi. Milić je ustupio mesto Adžiću.

57. minut - Zapretili su gosti preko Ndiajea, lopta je došla Boranijaševiću, ali Borjan se nije dao iznenaditi. Već u sledećem napadu, šut Krstičića po zemlji Petrović je skrenuo u korner.

56. minut - Žuti karton za Račića.

51. minut - GOOOOOOOOOOL! Vodi Zvezda: Radonjić je izveo korner, a Krstičić naleteo i preciznim šutem po zemlji probio bunker Napretka - 1:0.

47. minut - Odmah na početku nastavka, šut Nemanje Radonjića pored gola.

POČELO JE DRUGO POLUVREME.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45.  minut - Poslednju šansu je propustio Savić, njegov šut glavom posle kornera Milijaša prohujao je daleko od stative.

42. minut - Faul za Napredak na 25 metara od Borjana, ali su gosti traljavo izveli slobodan udarac i lopta je otišla daleko od cilja. Žuti karton za Filipa Stojkovića.

38. minut - Sjajan udarac Krstičića sa distance, još boljom odbranom Petrović je izbacio u korner. U nastavku akcije, golman Napretka je opet došao ispred svih prvi do lopte.

36. minut - Posle centaršuta Rodića, Petrović je bio brži i intervenisao ispred Pešića, koji je bio u velikoj prilici.

33. minut - Žuti karton za Nemanju Petrovića zbog faula nad Krstičićem. Nenad Milijaš je izveo slobodan udarac i opet šutirao u golmana gostiju.

29. minut - Bez većih uzbuđenja pred oba gola.

21. minut - Slobodan udarac Milijaša preko živog zida, završio je u Petrovićevom naručju.

18. minut - Prva šansa za Napredak. Vukanović je prošao Savića i izborio se za šut, ali je otišao previše iskosa i prilika je propala.

11. minut - Velika greška Eskića posle koje je Pešić imao odličnu šansu, ali je Kostić izblokirao napadača Zvezde.

9. minut - Centrirao je Rodić sa leve strane, golman gostiju je pogrešno procenio let lopte koja mu je prošla kroz ruke, ali je Račić rukom primirio loptu i propala je dobra prilika.

5. minut - Radonjić je ovog puta zapretio, Zvezdino krilo je šutirao sa 25 metara daleko pored gola.

3. minut - Velika šansa za Pešića, posle centaršuta Stojkovića, igrači Napretka su u poslednjem trenutku intervenisali ispred napadač crveno-belih.

2. minut - dva uzastopna kornera za Zvezdu. Milijaš je oba puta centrirao, a odbrana Kruševljana se odbranila.