SUPERLIGA SRBIJE: Veliki PREOKRET Zvezde za SEDMU trojku na Brdu! (VIDEO+FOTO)

26.11.2017. 14:42
Zvezda
Zvezda / Izvor: MN Press
Crveno-beli upisali novi trijumf i ostali na liderskoj poziciji.

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da zabeleže sedmu uzastopnu pobedu i posle preokreta savladaju Čukarički sa 2:1 (0:1). Iako je domaćin poveo golom Mićina u 41. minutu, veliki trijumf Zvezdi doneo dvostruki strelac Ričmond Boaći.

Napadač iz Gane je izjednačio u 58. minutu sa penala, posle faula nad Pešićem, a zatim u 69. minutu odlično odreagovao za nastavak pobedničke serije Milojevićevog tima.

Kako je bilo iz minuta u minut, pročitajte u nastavku teksta.

U MORU MNOGIH: Čuveni Italijan se nudi da bude selektor Srbije! (FOTO)

ŠTA TO RADI UEFA? Povici Srbija, Srbija su RASIZAM! Partizan zbog OVOGA čeka KAZNA

TOK MEČA.

KRAJ UTAKMICE.

87. minut - Docić je šutirao i umalo pogodio, odbrana je izblokirala u korner. Isti je izveo Drinčić a Petar Jovanović tukao neprecizno.

85. minut - Umesto Bojića na terenu je Saša Jovanović, a u Zvezdi Kangu menja Milijaš.

84. minut - Srnićev šut izblokirala odbrana domaćih.

79. minut - Izmena u Zvezdi. Izlazi Boaći na terenu je Uroš Račić.

73. minut - Na terenu je Nemanja Milojević umesto Ovusua.

72. minut - Žuti karton za Bogosavca, a zatim i Petra Jovanovića.

69. GOOOOL - Zvezda vodi golom Boaćija. Njegov drugi gol na meču za potpuni preokret. Krstičić je centrirao, Rodić poslao u sredinu, Babić se dobro namestio i našao Ričmonda Boaćija koji je bio neumoljiv za 1:2.

66. minut - Žuti karton za Krstičića, a potom i za Kangu.

65. minut - Odbrana Čukaričkog interveniše ispred Pešića.

61. minut - Žuti karton za Kopitovića. Slobodan udarac za Zvezdu. Krstičić ga je izveo i pogodio Boaćija.

59. minut - Centaršut Kange u sredinu, Srnić se okliznuo i šansa je propala.

58. minut - GOOOOOOOOL. Zvezda je izjednačila na Banovom brdu, Boaći je pogodio za 1:1.

57. minut - Penal za Zvezdu. Posle faula nad Pešićem u šesnaestercu sudija Santrač pokazao je na belu tačku. A golmanu Beliću dao žuti karotn zbog prigovora.

56. minut. - Petar Mićin dobio žuti karton zbog simuliranja penala, posle duela sa Le Talekom.

51. minut - Slobodan udarac za Čukarički izveo je Drinčić, po sredini gola na 20 metara, "živi zid" ga je izblokirao.

49. minut - Već u sledećem napadu na centaršut Kange, novi zicer imao je Babić i glavom šutirao pored gola.

48. minut - Donald je iznudio faul na 30 metara od gola. Velika šansa za Pešića, Krstičić je ubacio loptu, a ispred Zvezdinog napadača na tri metra od gola intervenisao je Belić.

46. minut - Zvezda je krenula agresivno u nastavku. Iz prvog napada centaršut Stojkovića izbacila je odbrana Čukaričkog. Odmah potom i Srnićev ubačaj bio je prejak za Pešića.

POČELO JE DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+2. minut- Rodić je sada imao šansu i promašio. Odmah posle toga sudija santrač poslao je aktere u svlačionicu.

Igraće se još dva minuta do odlaska na odmor.

44. minut - Velika prilika za Rodića posle centaršuta Kange iz slobodnog udarca, međutim, Belić je bio brži i sačuvao mrežu.

41. minut - GOOOOOOL. Vodi Čukarički. Petar Mićin je prihvatio centaršut Jovanovića i udarcem po zemlji savladao nemoćnog Borjana za prednost domaćina od 1:0.

39. minut - Nekontrolisani centaršut Bogosavca otišao u gol-aut.

36. minut - Stojković je centrirao na peterac, ali je Belić intervenisao ispred Boaćija.

34. minut - Kombinovali su Gajević i Mićin, lopta je došla iskosa Jovanoviću koji je šutirao a Borjan izbio u korner, posle koga je Mićin bio neprecizan.

32. minut - ​Gobeljićev centaršut ispred same gol-linije izbacio Kopitović. U nastavku akcije Pešić je iz okreta šutirao u Belića, unutar kaznenog prostora.

31. minut - Na potpuno isti način Holanđaninu se na drugoj strani revanširao Mićin.

29. minut - Probao je Mičel Donald sa distance udarcem po zemlji, njegov projektil otišao je daleko pored stative.

28. minut - Gobeljić je želeo da centrira, pogodio je Drinčića, a Belić uhvatio loptu.

26. minut - Već u sledećem naletu Čukaričkog, Jovanović je u kontri centrirao, ali se Borjan istakao i uhvatio loptu ispred protivničkih igrača.

25. minut - Na centaršut Rodića zakasnio je Boaći i još jedna šansa je propala za Zvezdu.

22. minut - Sada je Zvezda imala zicer poput onog Ovusua iz 11. minuta: Babić je primio loptu u šesnaestercu i sa peterca poslao je preko gola. Šansa utakmice, mogli su gosti do vođstva iz ovog napada.

20. minut - Donald je iskosa iz slobodnog udarca sa 25 metara šutirao ka Beliću, ali je golman Čukaričkog bio na mestu.

17. minut - Gobeljićev udarac sa distance otišao je pored gola.

11. minut - Najbolja prilika za Čukarički. Ovusu se našao u kontri sam na šest-sedam metara od Borjana i šutirao preko gola. Veliki zicer propustio je domaćin.

10. minut - Drinčić iz slobodnog udarca sa velike daljine daleko iznad prečke.

8. minut - Kombinovali su Ovusu i Kajević, ali je odbrana crveno-belih otklonila opasnost.

7. minut - Pokušaj Boaćija iz velike daljine, daleko iznad gola.

2. minut - Filip Stojković je ostao na travi. Igraču gostiju ukazuje se pomoć.

1. minut - Već posle 10 sekundi Čukarički je mogao da povede. Ovusu je istrčao ispred Borjana, ali je golman Zvezde istrčao i odbranio njegov šut.

PRVO POLUVREME.

Utakmica je počela.

ČUKARIČKI - CRVENA ZVEZDA 1:2 (1:0)

STRELCI: Mićin u 41. za Čukarički, a Boaći p u 58. i 69. minutu za Crvenu zvezdu.

STADION: Čukaričkog.

SUDIJA: Dejan Santrač (Pavliš).

ŽUTI KARTONI: Mićin, Kopitović, Bogosavac, Jovanović (Čukarički), Krstičić, Kanga (Crvena zvezda)

ČUKARIČKI: Belić, Bogosavac, Puškarić, Kopitović, Jovanović, Docić, Drinčić, Ovusu (73. Milojević), Bojić (85. S.Jovanović), Kajević, Mićin (85. Adamović).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Stojković, Babić, Le Talek, Rodić, Gobeljić (46. Srnić), Donald, Kanga (86. Milijaš), Krstičić, Pešić, Boaći (79. Račić).