26.04.2024.
117.1627
109.3752

SUPERLIGA SRBIJE: Inđija ekspresno UNIŠTILA Zmajeve! Voždovac doživeo FIJASKO za 180 sekundi!

08.03.2020. 15:58
FK Inđija
FK Inđija / Izvor: MN Press
Kompletirano 25. kolo.

U poslednjem meču 25. kola Superlige Srbije, Inđija je kao domaćin savladala Voždovac rezultatom 3:0 i napravila korak bliže ka opstanku u eliti.

ŠTA NEDOSTAJE U ODNOSU NA JESENAS? Asano otkrio GLAVNI problem Partizana

MILAN JE KAO SEVERNA KOREJA: Boban ŽESTOKO opleo po Rosonerima posle otkaza!

GLAVOBOLJA ZA TUMBAKOVIĆA: Trio iz Premijer lige UPITAN za Norvešku zbog korona virusa!

Sve do poslednjih 10 minuta, vladala je rezultatska neizvesnost, pošto su zeleno-beli do vođstva stigli u 26. minutu preko Stefana Purtića. Igrač Voždovca na pozajmici u Inđiji, sjajnom reakcijom "ubedio" je čelnike Zmajeva da su pogrešili, kada su ga poslali na dokazivanje u ravan Srem.

Izgledalo je da će tim iz Zaplanjske uspeti da ostane neporažen i izbegne peti uzastioni poraz u prolećnom delu, međutim, u finišu meča, za samo 180 sekundi, izabranici Aleksandra Janjića su postigli još dva pogotka i potvrdili trijumf u ovoj utakmici.

Najpre je Marković u 82. minutu bio precizan, da bi nekoliko trenutaka kasnije i Bastajić pogodio Ilićevu mrežu za konačnih 3:0. Inđiji je stigla do 19 bodova u sezoni, dok je Voždovac na osmoj poziciji sa 35 bodova i dalje konkuriše za plasman u plej-of.