SUPERLIGA SRBIJE: Nišlije POKORILE Ivanjicu sa sedam komada, Voša sigurna!

30.11.2019. 18:28
Superliga Srbije
Superliga Srbije / Izvor: Foto: Profimedia/Ilustracija

Zanimljivo pre svega.

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su na gostovanju u Ivanjici domaćina Javor sa čak 7:0 u okviru 18 kola Superlige Srbije. Iako smo više od decenije unazad navikli na dekandentan i neefikasan fudbal, ovo kolo je razuverilo sve fudbalske kritičare u našoj zemlji. Pored Nišlije, Čukarički je remizirao sa Radnikom 3:3, dok je Inđija u Kruševcu bila bolja od Napretka sa 3:1.

POSLE KIKSA U HOLANDIJI: Stojković doneo VAŽNU odluku!

PRED GOSTOVANJE U ŠAPCU: Savo pričao o kadrovskoj situaciji i OBAZRIVOSTI!

NEOČEKIVANA POSETA: Italijani stižu u Zemunelo! Partizan ostaje bez VIĐENOG pojačanja!

Prvo poluvreme je pripalo Radničkom iz Niša, Đorđević i Čumić su uspeli u 10. i 38. minutu da postignu golove i da približe goste pobedi. Erik Jirka je u 48. minutu povisio na 0:3, da bi u dva minuta Pantelić i Haskić povisili na 0:5 u 65. i 66. minutu. Do kraja utakmice Čumić i Mihajlović postavljaju konačnih 0:7 golovima u 75 i 83. minutu.

Napredak je vodio protiv Inđije do 53. minuta preko Vukadinovića, od 7. minuta je bilo 1:0, a onda je Inđije preko Ilića, a zatim i Milosavljeva i Bastajića prekokrenula rezultat i došla do važne pobede. Slavila je i Vojvodina, takođe posle preokreta u duelu sa Radom 2:1, a na utakmici između Radnika i Čukaričkog u Surdulici viđeno je čak šest pogodak. Meč je završen rezultatom 3:3.

U ovom trenutku na stadionu "Rajko Mitić" sastali su se Crvena zvezda i Voždovac.

/Pavlov 9, 28, Tomić 50. penal - Stojanović 13, 17, Birmančević 24/

Pogledajte kako izgleda nemačka plivačica Franciska Van Almčik.

TIFOZI SU U DELIRIJUMU: Šampion već misli na novu sezonu! Lepota u TRI čina!

NIJE NJEGOVO VREME: Zidan nikad DIREKTNIJE o napadaču! Francuz OTKRIO da li sledi PRODAJA

FRKA NA EMIREJTSU: Arsenal otpustio Emerija, poznat novi trener