17°C
05.05.2024.
117.1117
109.3684

SUPERLIGA SRBIJE: DRAMA u Humskoj! Partizan savladao Napredak, golom Šćekića u nadoknadi! (VIDEO+FOTO)

05.05.2019. 17:41
Đorđe Ivanović
Đorđe Ivanović / Izvor: MN Press

Ludnica.

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu u okviru 35. kola Superlige Srbije Napredak iz Kruševca sa 2:1, golom Aleksandra Šćekića u samom finišu meča! Crno-beli su na taj način ostali u trci za treće mesto sa Čukaričkim.

NEMA SREĆE: Evo kada se Jovetić vraća na teren! (FOTO)

ŠTA SE DEŠAVA? ABA donela IZNENADNU odluku! (FOTO)

IGRAO JE U LIGI ŠAMPIONA SA PARTIZANOM: Pogledajte kako je prošao trenerski debi LJUBIMCA GROBARA (FOTO)

KRAJ MEČA!
90+3. minut:
Šćekić donosi prednost Partizanu! Igrači Napretka bunili su posle odluke Bojana Nikolića da prizna gol.
90+1. minut:
Nova velika šansa za Partizan, ali ponovo Petrovića sajajno interveniše!
89. minut:
Šansa za Pantića da sa ivice šesnaesterca dovede svoj tim u prednost, ali loš udarac veziste crno-belih.
87. minut:
Sam finiš duela, Partizan traži put do gola gostiju. Totalna inicijativa crno-belih
80. minut:
Promašaj utakmice Rikarda! Ubacivanje Zakarića napadč crno-belih nije uspeo da sa pet metara pretvori u gol! Petrović je ponovo intervenisao fantastično!
74. minut:
Potpuna inicijativa Partizana u drugom delu!
66. minut:
Nova šansa za Pantića, ali loš udarac Partizanovog veziste u završnici akcije.
65. minut:
Partizan dolazi do izjednačenja! Saša Ilić je sjajno uposlio Pantića kome nije bilo teško da sa nekoliko metara matira Petrovića
58. minut:
Nikolić napušta igru, a na terenu je Saša Ilić.
55. minut:
Petrović još jednom sjajno interveniše, ovoga puta posle udarca Tošića iz slobodnog udarca, ostaje 0:1.
53. minut:
Teško Partizan pronalazi put do gola Petrovića na početku drugog poluvremena.

46. minut:
Zoran Tošić je na startu drugog dela zamenio Ivanovića.
POLUVREME!
45+3. minut:
Novi neverovatan promašaj crno-belih! Ivanvić sa pet metara šutira pored gola, iako je bio usamljen.
45+1. minut
Šćekić je sa dva metra promašio prazan gol! Ostaje 0:1
42. minut:
Pantić je mogao da izjednači rezultat u finišu meča, ali je lopta završila pored stative golmana Petrovića.
38. minut:
Napredak je umalo poveo sa 2:0, ali je stativa spasila crno-bele posle udarca Alivodića! Ostaje 0:1
36. minut:
Strelac gola za goste Ilić zbog povrede napušta teren, a zamenio ga je Rušević.
33. minut:
Nova šansa za crno-bele! Petrović je vrhovima prstiju zaustavio udarac Nikolića.
31. minut:
Period konkretnije igre Partizana. Lep udarac rikarda iz daljine, ali Petrović je siguran.
28. minut:
Prva prava šansa za crno-bele! Međutim, Urošević je sve upropastio lošim udarcem sa samo nekoliko metara od gola gostiju.

Grobari
Grobari / Izvor: MN Press

26. minut:
Partizan je i dalje bez konkretne šanse na ovom meču... Miloševiću se neće dopasti ovakav start meča.
20. minut:
1:0 za Napredak! Ilić je matirao Stojkovića glavom!
17. minut:
Ivanović je oboren u kaznenom prostoru Kruševljana! Crno-beli su tražili penal, međutim, Bojan Nikolić je odmahnuo rukom.
15. minut:
Loš fudbal u Humskoj u prvih 15 minuta meča.
10. minut:
Partizan je i dalje bez udarca na gol gostiju, spora igra crno-belih na startu.
7. minut:
Nikolić je zaustavio igru zbog skandiranja Grobara. Kratak prekid prekid u Humskoj.
4. minut:
Inicijativa crno-belih na startu meča, ali je prvi konkretan pokušaj imao krilni igrač gostiju Ivanović. Ostalo je 0:0.
UTAKMICA JE POČELA!

PARTIZAN - NAPREDAK 2:1

STADION: Partizana

SUDIJA: Bojan Nikolić

STRELCI: Pantić 58, Šćekić 90+3 - Ilić 20

KARTONI: Petrović.

Partizan: Stojković – N.R. Miletić, Valijente, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Ivanović (Tošić 46) (Zakarić 65. minut), Pantić – Nikolić (Ilić 58. minut), Rikardo.

Napredak: Ni. Petrović, Aksentijević, Marinković, Obradović, Ne. Petrović, Ostojić, Deak (Stevanović 59. minut), Đorić, Alivodić, Ivanović (Zukanović 78. minut), Ilić (Rušević 36).

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga reprezentativca Srbije Antonija Rukavine