SUPERLIGA: Rapsodija Partizana na prolećnoj premijeri! Radnik ispraćen sa tri komada (VIDEO)

16.02.2020. 15:30 21:21
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Ipak, u Zvezdi zadovoljno trljaju ruke.

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik iz Surdulice na domaćem terenu rezultatom 3:0 u 21. kolu Superlige Srbije. Crno-beli su poveli u 37. minutu majstorijom Zorana Tošića iz slobodnog udarca, a kasnije je Bibras Natho iz penala i takođe sjajnim golom iz slobodnjaka doneo ubedljivu pobedu Parnom valjku. Ipak, možda i najbolji igrač na terenu bio je golman Crvene zvezde na pozajmici u Radniku Nikola Vasiljević, pa crveno-beli sigurno zadovoljno trljaju ruke.

NEMA KRAJA AGONIJI: Barsi povređen još jedan igrač!

OVO GROBARE NAJVIŠE ZANIMA: Natho OTKRIO kada će NAPUSTITI Partizan!

SKANDAL NA SEDNICI SRPSKOG PRVOLIGAŠA: Direktor PESNICOM udario novinara

Dešavanja iz minuta u minut sa stadiona u Humskoj možete pratiti uživo na portalu Srbija Danas.

KRAJ MEČA:
Partizan je zasluženo slavio sa 3:0!
90. minut:
Partizan je imao još jednu veliku priliku, ali su Surduličani izbili loptu sa gol-linije.
88. minut:
Još jedan pokušaj popularnog Kalabe, ali je Vasiljević ponovo bio fenomenalan.
86. minut:
Nikola Vasiljević je ponovo spasio Radnik. Šutirao je Strahinja Pavlović glavom posle kornera, ali je golman gostiju odlično intervenisao.
80. minut:
GOL 3:0! Ponovo je Natho strelac. Sjajno je Izraelac izveo slobodan udarac, a Vasiljević je bio nemoćan.
77. minut:
Poslednja izmena na utakmici. Bojan Matić dobija priliku da debituje za Partizan, a u igri je umesto Umara Sadika.
76. minut:
Šutirao je Sejduba Suma sa distance, ali je Nikola Vasiljević ponovo dobro reagovao.
74. minut:
Poništen gol Radnika zbog ofsajda. Obradovali su se Surduličani prvo, ali je Marko Dimitrijević podigao zastavicu i ostalo je 2:0 za Partizan.
73. minut:
Žuti karton je dobio Umar Sadik zbog pokušaja da prevari sudiju i rukom savlada Nikolu Vasiljevića.
72. minut:
Lazar Pavlović je zamenio Zorana Tošića.
70. minut:
Poslednja promena u ekipi Radnika, Milan Makarić je zamenio Jevgena Pavlova.
67. minut:
GOL 2:0! Siguran je bio Bibras Natho koji je poslao loptu u jednu, a Vasiljevića u drugu stranu.
66. minut:
Penal za Partizan! Sadik je oboren u šesnaestercu, a sudija Bojan Nikolić je istog trenutka dosudio najstrožu kaznu.
63. minut:
Velika šansa za Sadika, ali je sjajno reagovao golman Vasiljević.
62. minut:
I treća izmena na utakmici je izvršena zbog povrede, a druga u ekipi Radnika. Iz igre je izašao Predrag Đorđević, a zamenio ga je Filip Stanisavljević.
55. minut:
Velika šansa za Nemanju Miletića koji je, međutim, očajno šutirao.
53. minut:
Asano je ipak izašao zbog povrede, a zamenio ga je Filip Stevanović.
47. minut:
Takuma Asano se žali na povredu posle starta Ivana Kričaka, ali delije da će sve biti u redu sa Japancem.
46. minut:
Nastavljena je utakmica, a Savo Milošević i Simo Krunić su odlučili da ništa ne menjaju tokom pauze.

POLUVREME:
Partizan vodi minimalnim rezultatom zahvaljujući majstoriji Zorana Tošića iz slobodnog udarca.
45+4. minut:
Ponovo je Tošić pokušao iz slobodnog udarca, ali ovog puta lopta nije išla u okvir gola.
45. minut:
Dobar prodor Sume i šut, ali od svega samo korner.
45. minut:
Umar Sadik je zatresao mrežu Radnika, ali je pomoćni arbitar Marko Dimitrijević podigao zastavicu zbog ofsajda.
42. minut:
Natho je šutirao sa distance, ali neprecizno.
37. minut:
GOL 1:0! Majstorija Zorana Tošića iz slobodnog udarca, koji je ruku na srce dosuđen posle sporne situacije.
33. minut:
Nešto mirniji deo meča u Humskoj.
25. minut:
Dušan Stevanović nije mogao da nastavi utakmicu, a zamenio ga je Bratislav Pejčić.
22. minut:
Pokušao je Zoran Tošić makazicama, ali je lopta prošla preko prečke.
20. minut:
Na povredu se žali kapiten Radnika Dušan Stevanović.
19. minut:
Opasan napad Partizana posle kornera i šut Sadika, ali neprecizan.
11. minut:
Odmah u sledećem napadu zapretili su crno-beli. Asana je proigrao Sadik, Japanac je izašao sam ispred Vasiljevića, ali je povremeni reprezentativac Srbije odlično intervenisao.
10. minut:
Ozbiljna šansa za Radnik. Georgiev se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru, ali je šutirao tik pored gola.
8. minut:
Oprobao je udarac Asano, ali nije bilo opasnosti po golmana Crvene zvezde na pozajmici u Radniku Nikolu Vasiljevića.
5. minut:
Igrači Partizana traže penal zbog starta Stevanovića nad Tošićem, ali je sudija Bojan Nikolić samo odmahnuo rukom.