SUPERLIGA SRBIJE: Ostvarili su pet pobeda ZAREDOM, a sada ih čeka NAJVEĆI ispit! (FOTO)

31.10.2018. 16:44
Stefan Milošević
Stefan Milošević / Izvor: MN Press

Na programu 14. kolo.

Ni dva gola prednosti nisu bila dovoljna fudbalerima Spartaka da u Kuli savladaju Zemunce. Subotičani su poveli sa 2:0 preko Stefana Miloševića i Stefana Denkovića, ali su Gornjovarošani zahvljujući dvostrukom strelcu Hendriku Somaebu stigli do boda (2:2).

BJEKOVIĆ: Zvezda je nevina!

NEĆU DA BUDEM TRENER REALA! Ovo ne može da kaže baš svako (FOTO)

ŠOKANTNA ISPOVEST! Legendarni fudbaler Zvezde PRIZNAO da je igrao NAMEŠTENE mečeve! (FOTO)

Fudbaleru iz Namibije (rođen 1992. godine), inače, ovo su bili prvi golovi na superligaškoj sceni, otkako je stigao na Gradski stadion iz Blu Vatersa.

Somaeb je mrežu domaćina pogodio u 55. i 72. minutu, što je bilo dovoljno da tim Miloša Kruščića izbegne novi poraz.

U drugom meču uvodnog programa, Proleter je zabeležio petu uzastopnu pobedu. Slanobarci su slavili na terenu fenjeraša iz Vranja, a junaci pobede bili su dvostruki strelci Nemanja Čolović i Milan Mirosavljev.

U narednom kolu, Novosađani dočekuju Crvenu zvezdu, pa će im meč protiv branioca titule biti najveći ispit u jesenjoj sezoni.

Voždovac je u beogradskom derbiju savladao Rad golovima Jevtića i Stuparevića, dok su Nišlije opravdale ulogu favorita protiv Mačve.

Kolo je obeležio Aleksa Vukanović. Napadač Kruševljana postigao je tri gola i odigrao simultanku protiv Mladosti. Lučanci su poveli pod Bagdalom, ali to je samo naljutilo Kosanovićeve izabranike, koji su posle toga četiri puta matirali odbranu gostiju.

Vojvodina je do bodova došla u duelu sa Radnikom, a pobednika je već u osmom minutu odlučio Đurić.