Utorak 19. mar 2024.
Đorđe Ivanović

SUPERLIGA SRBIJE: Loša vest za VEČITE uoči DERBIJA, viđen je veliki preokret na meču Radničkog i Partizana (VIDEO+FOTO)

Sjajan meč.

Fudbaleri Partizana poraženi su u okviru plej-ofa Superlige Srbijeod Radničkog iz Niša sa 3:1, uoči Večitog Derbija na stadionu "Rajko Mitić" 25. aprila. Crno-beli su poveli na ovom meču, međutim, domaći tim je uspeo da u vrlo kratkom periodu izjednači, a zatim i potpuno preokrene rezultat za trijumf i potvrdu drugog mesta u domaćem šampionatu. Radnički se sada približio Zvezdi na minus četiri, dok će tim iz Humske voditi borbu sa Čiukaričkim za mesto broj tri koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

OVO VIŠE I NIJE VEST: Pari Sen Žermen je PONOVO prvak (FOTO)

NOLETOV DUŽNIK OBRAZLOŽIO LOŠE IGRE ĐOKOVIĆA: Izgledao je NERVOZNIJE nego uobičajeno (FOTO)

PARA VRTI GDE BURGIJA NEĆE: Anri krenuo stopama Bekama i Ibrahimovića (FOTO)

KRAJ MEČA!
90. minut:
Četiri minuta je Nikolić produžio meč u Nišu.
86. minut:
Partizan je imao veliku šansu! Udarac Nemanje Miletića vrhovima prstiju zaustavio je Borivoje Ristić posle izgledne prilike iz slobodnog udarca.
83. minut:
Partizan vrši pritisak, ali bez ozbiljnije šanse za gol. Grbić napušta teren, ulazi Aleksandar Jovanović.
77. minut:
Udarac Drinčića sa nekih 30-ak metara od gola, ostaje 3:1.
76. minut:
Sam finiš meča i nova izmena u redovima Partizana. Ndžaje ulazi umesto Pantića.
73. minut:
Preti Ranđelović, međutim, loš centaršut. Rikardo izlazi igre, na terenu je Saša Ilić.
70. minut:
Traljav pokušaj Zdjelara iz dosta dobre pouicije sa ivice šesnaseterca. Loš udarac veziste Partizana.
68. minut:
Partizan preti preko Ivanovića, međutim, krilo crno-belih bilo je sebično u završnici napada pa je prilika za gol otišla u nepovrat, ostaje 3:1.
56. minut:
Žestoko je na Čairu! Partizan juri brzi gol kako bi izbegao poraz u Nišu...
52. minut:
3:1 za Radnički! Ranđelović postiže novi gol posle greške odbrane Partizana.
48. minut:
Preokret u Nišu, Grbić pogađa za 2:1 posle munjevite kontre! Diskutabilna situacija pred golom Kljajića, posle čega su crno-beli tražili ofsajd!
46. minut:
Bez izmena na startu drugog poluvremena.
KRAJ PRVOG DELA!
45+2. minut:
Prekršaj Smiljanića na samoj ivici kaznenog prostora! Stojanović pogađa sam ugao za 1:1!
42. minut:
GOOOOOOOOOOL! Ivanović postiže fantastičan pogodak i donosi prednost crno-belima!
36. minut:
Posle sporog početka raplamsala se borba na Čairu! Odličan napad domaćeg tima preko Grbića, međutim, najbolji strelac Nišlija Haskić spetljao se u kaznenion prostoru posle čega je propala prilika za vodeći gol Radničkog.
34. minut:
Pantić je šutirao iz velike daljine... Iako je lopta nezgodno odskočila, golma Nišlija bio je siguran i uhvatio tu loptu.
31. minut:
Spor ritam utakmice i loš fudbal na Čairu u prvom poluvremenu.
28. minut:
Prva ozbiljnija situacija pred golom domaćeg tima. Pokušaj Nikolića osujetili su defanzivci Radničkog.
22. minut:
Valijente ipak neće nastaviti duel na Čairu zobg povrede. Zamenio ga je Marković.
19. minut:
Problem za crno-bele, Valijente je zbog povrede izašao iz igre kako bi mu se ukazala pomoć.
17. minut:
Ponovo je Drinčić imao priliku da iz sobodnog udarca ugrozi gol crno-belih, ali bezuspešno, Kljajić siguran.
14. minut:
Partizan bez konkretne šanse na startu utakmice.
11. minut:
Prva velika šansa za domaći tim! Stojanović je promašio prazan gol sa ivice kaznenog prostora, ostaje 0:0.
4. minut:
Gužva u kaznenom prostoru crno-belih posle ubacivanja Drinčića, ali bez promene rezultata.
3.minut:
Nepovezana igre sa obe strane na startu meča u Nišu.

STRELCI: Stojanović 45+2, Grbić 48, Ranđelović 52 - Ivanović 42

KARTONI: Nikodijević -  Miletić, Marković.

Radnički Niš: Ristić – Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević – Bondarenko, Drinčić – Grbić (A. Jovanović 82. minut), Stojanović (Jovanović 72. minut), Ranđelović – Haskić (Nikodijević 87. minut) .

Partizan: Kljajić – Vulićević, Valijente (Marković 22. minut), Ostojić, N. G. Miletić – Smiljanić, Zdjelar, Ivanović, Pantić (Ndžaje 76. minut) – Nikolić, Rikardo (Ilić 73. minut).