SUPERLIGA SRBIJE: TSC i sa igračem manje pobedio i ostao na vrhu, minimalac Brđana protiv Radnika

04.08.2019. 22:24
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Ekipa iz Bačke Palanke iznenađenje šampionata.

Fudbaleri TSC ne prestaju da iznenađuju ljuubitelje fudbala u Srbiji. Momci koji su novajlije u elitnom društvu uspeli su da u derbiju Bačke savladaju u Subotici Spartak sa 2:1, iako su drugo poluvreme odigrali sa igračem manje.

SUPERLIGA SRBIJE: Neki novi Partizan ponovo gazi! Ožegović činio čuda... (VIDEO+FOTO)

IZNENAĐENJE: Bivši kapiten Zvezde skoknuo do Marakane (FOTO)

BIO JE NA PRAGU HUMSKE, ALI JE SKRENUO: Kopitović otvorio dušu posle odlaska u BATE

Već u 3. minutu je TSC poveo pošto je uspešno realizovao jedanaesterac Nenad Lukić, da bi Nemanja Obradović u 41. minutu promašio penal za Spartak, ali se iskupio minut kasnije i pogodio za izjednačenje. Rezultatom 1:1 se otišlo na veliki odmor, ali je prethodno Boris Varga dobio drugi žuti karton, pa su gosti ostali sa igračem manje. Ni to im međutim nije smetalo da stignu do trijumfa pošto je Dejan Milićević u 74. minutu postavio konačnih 2:1.

Čukarički je minimalnim rezultatom savladao Radnik iz Surdulice na Banovom brdu. Brzo su Brđani preboleli eliminaciju iz Evrope, a sve dileme oko pobednika rešio je Slobodan Tedić već u 7. minutu na asistenciju Ćirkovića. Čukaričkii je tokom većeg dela meča bio bolji rival ,ali promene rezultata na Banovo brdu nije bilo.