SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda i dalje MAKSIMALNA, srušila Bačku prekidima (VIDEO+GALERIJA)

13.08.2017. 18:54
Pesic
Pesic / Izvor: MN Press

Rutinski do bodova.

Crvena zvezda je pobedila Bačku 3:1 i tako zadržala maksimalan učinak posle pet odigranih kola, ali što je još važnije, trener Vladan Milojević je odmorio nosioce igre za meč protiv Krasnodara u četvrtak. Milojević je pružio pansu nekolicini igrača sa manjom minutažom, a ono su umeli da je iskoriste, i sa tri gola, posle tri kornera, donesu petu pobedu crveno-belima na startu sezone.

MREŽE GORE: Fantastična KARIKATURA Ivane Španović postala APSOLUTNI hit na internetu! (FOTO)

NEVERA: Zvezdin dres koji je nosio STRANAC pre više od 10 godina dostigao OGROMNU cenu (FOTO)

PROCURELO: Turnir u ovom EGZOTIČNOM gradu biće prvi na kome će posle povrede ZAIGRATI Nole (FOTO)

Zvezda je i u kombinovanom sastavu dominirala tokom celog meča, a sva tri gola postigla je posle udaraca iz ugla. Poslednjeplasirani tim Superlige uspeo je prvi da savlada golmana crveno-belih, Milana Borjana, ali ne i da prekine pobednički niz koji traje već osam utakmica (računajući i kvalifikacije za Ligu Evrope), uz fantastičnu gol-razliku 21:1! Golgetersku seriju je svojim petim golom u pet prvenstvenih utakmica nastavio Aleksandar Pešić, kad je u 38. minutu zatresao mrežu gostiju posle centrašuta Nenada Milijaša iz kornera. Sva tri pogotka crveno-belih postignuti su na centaršuteve kapitena iz ugla, prvenac je postigao Abraham Fimpong, a pobedu je overio mlađani Uroš Račić.

STIGLI SU U BEOGRAD: Osim Vilsona, još DVA nova pojačanja Partizana doputovala u Srbiju (FOTO)

CRVENA ZVEZDA - BAČKA 3:1

STRELCI: Pešić u 38, Frimpong u 54. i Račić u 86. minutu za Crvenu zvezdu, a Čeković u 81. za Bačku. STADION: Rajko Mitić. GLEDALACA: 12.400. SUDIJA: Petar Piper.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Frimpong, Babić, Anđelković, Uroš Račić (87. Kanga), Milijaš, Milić (76. L. Ilić), Rikardinjo, Adžić (72. Radonjić), Pešić.
OFK BAČKA: Jevrić, Varga, Nikolić (46. Mićić), Klisura, Ilić, Živković, Makarić (73. Ivković), Spremo, Trivunović, Luković, Stevan Račić (58. Čeković).