ZVEZDINA SJAJNA UVERTIRA ZA BATE: Boaći i Pešić ZGROMILI Rad (VIDEO)

18.11.2017. 16:10
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Zvezda lako do nove pobede.

Lako, brzo i ubedljivo! Tako su crveno-beli došli do pobede protiv Rada (6:1) u 17. kolu Superlige Srbije.

Blistao je napadački tandem Crvene zvezde Ričmond Boaći - Aleksandar Pešić. Kamerunac je postigao četiri gola na meču, dok je Pešić dva puta bio strelac. Novim golovima Boaći je stigao do broja 18, dok je Pešić zasada brojao do 16.

Ovo sigurno raduje trenera Vladana Milojevića pred duel sa BATE-om u Belorusiji u Ligi Evrope (23. novembar, 19).

Treba pomenuti da je crveno-belima na meču protiv Rada bio olakšan posao od 20. minuta, kada je igrač gostiju Ajković posle prigovora dobio crveni karton.

Crveno-beli su tada posle gola Boaćija sa penala poveli sa 2:0 na meču i samo je bilo pitanje kojim rezultatom će se meč završiti.

Meč iz minuta u minut možete pratiti na portalu Srbija Danas.

90.minut- Kraj.

83.minut - GOOOOOL! Boaći nema nameru da stane. Kamerunac je postigao novi gol na meču, ujedno četvrti.

74. minut - Crveno-beli ponovo u akciji, Pešić je poslao loptu ka Radonjiću, ali golman Rada ovog puta pravovremeno reaguje.

70.minut - Zbog bakljade Delija smanjena je vidljivost na meču.

63.minut - GOOOOOL! Het-trik Ričmonda Boaćija! Kamerunac se sjajno snašao i preciznim udarcem postigao je novi gol na meču.

54.minut - GOOOOOL! Zvezda je ponovo povećala vođstvo! Strelac četvrtog gola zaa crveno-bele je Pešić. Ubojiti golgeter je iskoristio sjajan centaršut Rodića i grudima je ubacio loptu u mrežu.

50.minut - Gobeljić je ubacuo loptu sa strane, ali je bila previsoka za Boaćija koji je ipak bio u ofsajd poziciji.

Počelo drugo poluvreme.

45.minut- Kraj prvog poluvremena.

41. minut - GOOOOOOL! Rad smanjuje vođstvo! Posle sjajne kontre, Lutovac je rutinski savladao Borjana.

36. minut - Dobar pas Pešića za Boaćija u kaznenom prostoru Rada, ali se Ljubinković ovog puta dobro postavio, napadač Zvezde pravi prekršaj u napadu.

32. minut - Kanga je ubacio u petarac Rada loptu iz kornera, koja je na kraju završila kod Rodića, koji šutira sa distance, ali nema promene rezultata.

26. minut- GOOOOOOL! Boaći je strelac novog gola. Pešić je uposlio napadač iz Gane, a on je lako poslao loptu u mrežu.

20.minut - Lutovac se našao u dobroj šansi, ali je loše šutirao.

20. minut - GOOOOOOL! Zvezda vodi 2:0, Boaći je strelac sa bele tačke. Lutovac je povukao Babića posle kornera, a sudija Piper je pokazao na belu tačku. Ajković je zbog prigovora dobio crveni karton.

18.minut -  Boaći je umalo duplirao vođstvo Zvezde. Opalio je po lopti sa oko 20-ak metara, ali je golman Dejanović vrhovima prstiju izbacio u korner.

14.minut - Šutirao je Kanga sa oko 35 metara, ali vrlo loše, pa golman Rada Dejanović nije imao mnogo posla u ovom slučaju. Lopta je završila visoko preko gola.

13. minut - Zvezda posle pogotka nastavila da napada gol protivnika. Kang je u pomenutom minutu oprobao udarac.

5.minut - GOOOOOOL! Zvezda vodi golom Aleksandar Pešića. Posle jedne akcije Zvezdin golgeter lako je postigao gol. To mu je bio 11. pogodak u Superligi.

Počeo je meč.

Crvena zvezda - Rad: 6:1

Sudija: Petar Piper

Stadion. Rajko Mitić

Gledalaca: 12.600

Strelci: Pešić (5,54), Boaći (20,26,63,84) - Lutovac (41)

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Le Talek, Babić, Gobeljić, Donald (od 72.minuta Milijaš), Kanga, Rodić (od 59.minuta Radonjić), Milić (od 65.minuta Adžić), Pešić i Boaći.

Rad: Dejanović, Ljubinković (od 76. minuta Stojanović), Denić, Lutovac, Petrović, Tanasijević, Šipčić, Vico, Milošev (od 76. minuta Guzina), Zonjić, Ajković.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.