SUPERLIGA: Partizan do pobede u SAMOJ završnici, Mitrović zamalo tragičar (VIDEO+FOTO)

25.10.2017. 15:05
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Glavni sudija bio je Petar Piper.

Fudbaleri Partizana pobedili su Zemun u zaostaloj utakmici 9. kola Superlige. Rezultat je bio 3:1, a do trijumfa, crno-beli su došli u samoj završnici. Poveo je branilac titule, golom Milana Mitrovića, a isti igrač je autogolom obezbedio Zemunu da izjednači. U nastavku meča, crno-beli su nametnuli svoj ritam, ali su na golove čekali do same završnice. Prvo je rezervista Ognjen Ožegović pogodio za 2:1, da bi konačan rezultat postavio Marko Jevtović sa bele tačke. Penal je pre toga iznudio Ožegović

Kako je bilo iz minuta u minut, pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri Zemuna ugostili su Partizan u zaostaloj utakmici Superlige Srbije. Na portalu Srbije Danas možete da pratite dešavanja, UŽIVO, iz minuta u minut.

SUPERLIGA: Partizan u Zemunu, Đukić je izabrao OVIH 11 (SASTAVI)

I Tumbaković i Santos stigli u Beograd (FOTO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ.

90. minut - Jevtović sa bele tačke pogađa, za 3:1.

89. minut - Penal za Partizan. Oboren Ožegović.

86. minut - Novi gol. Strelac Ožegović, za 2:1 za Partizan. Posle dodavanja glavom Vulićevića Ožegović glavom pogađa mrežu Zemunaca.

84. minut - Kiso katastrofalno šutira, daleko, daleko pored gola Partizana.

79. minut - Tavamba glavom i ništa. Veliki promašaj sa nekoliko metara.

76. minut - Tošić pokušava iz slobodnog udarca, ali ništa od toga.

73. minut - Beljić umesto Lečića.

69. minut - Lasickas snažno šutira sa ivice kaznenog. Pravo u Jovičića, koji brani.

67. minut - Zbog starta sa leđa, na Ožegovića, kapiten Zemuna Božović dobija žuti karton.

60. minut - Vučić ka Lečiću, ali lopta odlazi u gol aut.

57. minut - Dvostruka izmena u Partizanu. Na terenu Ilić i Ožegović. Izlaze Suma i Pantić.

53. minut - Dva vezana napada Zemuna, ali se Partizan brani.

51. minut - Jevtović šutira preko gola.

POČINJE DRUGO POLUVREME.

Promena na poluvremenu, u redovima Zemuna. Umesto Pajovića ulazi Kiso.

KRAJ POLUVREMENA.

45+1. minut - Sada je 1:1. Autogol Mitrovića. Božović želi da uposli Lečića, ali nespretno reaguje strelac vodećeg gola. Zemun se vraća u život.

43. minut - Lečić izvodi "slobodnjak", ali nema opasnosti po gol Partizana.

37. minut - Dimić ide ka golu Partizana. Zaustavljen je od strane Miletića i Mitrovića.

36. minut - Tavamba po levoj strani. Ali niko od saigrača ga ne prati.

30. minut - Pokušaj Mladenovića. Bez veće opasnosti po gol Jovičića.

28. minut - Janković, a posle kornera i Pantić. Golman Zemuna Milošević siguran.

27. minut - Gužva u kaznenom prostoru Zemuna. Tavamba ipak ne zahvata loptu.

25. minut - Vodi Partizan sa 1:0. Strelac Mitrović, glavom, posle centaršuta Tošića. Defanzivac crno-belih se ne raduje, pošto je deo karijere proveo upravo u klubu iz Gornje Varoši. Ovo mu je drugi gol u sezoni.

22. minut - Bubanja faulira Pantića. Slobodan udarac za Partizan, sa 20-ak metara. Tošić izvodi, ali Milošević brani.

18. minut - Tavamba pokušava sa leve strane, ali šutira loše.

Video file

12. minut - Pokušava Janković, sa 15-ak metara, ali je izblokiran.

4. minut - Prilika za goste. Tošić pokušava, ali nema opasnosti po gol domaćina.