SUPERLIGA: Zmajevi bili BLIZU trijumfa u Kruševcu, pa u finišu STREPELI i za jednim bodom

25.10.2019. 20:18
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press

Remi u premijernom meču 13. kola.

U premijernom meču 13. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Napretka remizirali su sa Voždovcem 1:1 u Kruševcu. Kruševljani su prekinuli seriju od četiri vezana poraza, dok su Zmajevi odigrali nerešeno posle tri uzastopne pobede i zadržali poziciju u gornjem delu tabele.

PRESEDAN: FSS zbog NAMEŠTANJA kaznio ova dva kluba ODUZIMANJEM deset bodova!

SENZACIJA U MADRIDU: Zidana menja LEGENDARNI trener

SMS SE SELI U ENGLESKU: Ostrvski VELIKAN ozbiljno ZAGRIZAO za Srbina, ključan potez POVUČEN u Škotskoj (FOTO)

Prvo poluvreme nije donelo mnogo uzbuđenja, ali su "Čarapani" mogli do vođstva u 12. minutu kada je penal Zeca odbranio Ilića.

U nastavku meča, gosti su kaznili brojne promašaje Napretka u 62. minutu kada je Alen Mašović sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao Miloševića.

Puleni Predraga Rogana krenuli su u totalnu ofanzivu, to im se i isplatilo u 83. minutu kada je Nenad Gavrić glavom zatresao mrežu "zmajeva".

Napredak je do kraja meča postigao još jedan gol koji je poništen zbog ofsajda, pa promene rezultata nije bilo.