TADIĆ IPAK OSTAO BEZ REKORDA: Ajaks RAZBIO Fortunu, a Srbin je imao asistenciju (VIDEO)

25.09.2019. 22:48
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Profimedia
Krojf ostao nedostižan.

Fudbaleri Ajaksa ubedljivo su savladali Fortunu Sitard u desetom kolu holandske Eredivizije rezultatom 5:0. Nažalost, mrežu gostiju nije zatresao reprezentativac Srbije Dušan Tadić koji je tako propustio priliku da izjednači rekord legendarnog Johana Krojfa (više o tome pročitajte OVDE).

TOTALNA LUDNICA NA BERNABEU! Jović ga KONAČNO dao, ali je USLEDIO VAR! Odlučivali BUKVALNO milimetri (VIDEO)

GENIJALNO: Voždovac i Javor poraženi od večitih, ali na Tviteru su pobednici! BRUTALAN skeč (VIDEO)

PA KO JE GLASAO ZA NJEGA? Još jedan selektor demantovao da je dao glas Mesiju u izboru FIFA (FOTO)

U prvom poluvremenu na "Johan Krojf Areni" nije bilo golova, ali su onda Kopljanici u drugom delu ubacili u veću brzinu i samleli rivala. Pobedu Ajaksu su doneli Kvinsi Promes het-trikom, a precizan je bio i David Neres, kao i Kjan Heris koji je postigao autogol. Mrežu Fortune je načeo Promes u 50. minutu, a kod tog gola asistirao mu je Dušan Tadić.

Sve golove sa utakmice možete pogledati OVDE.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Mendez, devojka koja je umalo ukrala srce Kristijana Ronalda.