26°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

TAVAMBAAAAA: Arapski komentator u TRANSU posle gola bivšeg napadača Partizana (VIDEO)

04.01.2020. 21:59
Leandre Tavamba
Leandre Tavamba / Izvor: MN Press

Ludilo.

Fudbaleri Al Tavona za koji nastupa nekadašnji napadač Partizana Leandre Tavamba poraženi su u Superkupu Saudijske Arabije od Al Nasra posle izvođenja penala. Međutim, u regularnom toku su obe ekipe postigle po jedan gol, a strelac za svoj tim bio je upravo Tavamba posle čijeg je pogotka komentator pao u trans.

ITALIJANI GA POGURALI KA HUMSKOJ: Rajković na korak od Partizana

ABA LIGA: Pejdž provozao Parni valjak preko Mornara! Baranima nije pomogao ni STRAŠNI Pulen

ČEKALI SMO DVE DECENIJE: Srbin na pragu Barselone

Igrao se 18. minut utakmice kada je Tavamba nebeskim skokom zahvatio loptu glavom posle kornera koji je izveo Heldon i snažni Kamerunac je zatresao mrežu rivala, što je dovelo do opšteg oduševljenja u komentatorskoj kabini.

Međutim, Tavamba je samo 14 minuta kasnije napustio teren i tada su krenuli problemi za ekipu Al Tavone. Abderzak Hamdala je u 58. minutu doneo izjednačenje Al Nasru, a kasnije se ispostavilo da je to bio konačan rezultat.

U penal seriji se bolje snašla ekipa Al Nasra koja je slavila rezultatom 5:4 i tako osvojila pehar Superkupa Saudijske Arabije.

Pogledajte kako izgleda poznata navijačica Milana Klaudija Romani.

LOŠA VEST ZA JOVELJIĆA: Nije se naigrao u Ajntrahtu, a sad tek sledi PAKAO

EKSPRESNO: Jović je ušao u igru, a posle samo 80 sekundi se UPISAO (VIDEO)

KECMAN UŠAO U PEJDŽA! Sudije PONIŠTILE trojku partizanovog beka sa više od pola terena! (VIDEO)

SAOPŠTENJE SA MALOG KALEMEGDANA: Zvezda preti GAŠENJEM ABA lige!

NOLE TRAŽI ODLAGANJE AUSTRALIJAN OPENA: Zdravlje igrača je NAJBITNIJE