TEŠKO BEZ MATIĆA: Junajted se OBRUKAO na otvaranju sezone! Tobdžije su GAZDE u Londonu (VIDEO)

FK Mančester junajted
FK Mančester junajted / Izvor: Reuters

Višestruki šampion Premijer lige potpuno razočarao.

Fudbaleri Mančester Junajteda doživeli su veliki udarac na otvaranju nove sezone u Premijer ligi.

Crveni đavoli su, bez Nemanje Matića, poniženi na "Old Trafordu" od Kristal Palasa sa 1:3, dok je u pobedničkom timu reprezentativac Srbije Luka Milivojević dobio priliku u finišu meča.

VRAĆA SE SERIJA A: Vreme je za detronizaciju Juventusa

PREMIJER LIGA: Prštalo na Gudisonu, FEŠTA - 7 golova! Karamele PONIZILE VBA, Din ISKLJUČIO Hrvata! (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Vratio se Mitrogol - I odmah OBRADOVAO navijače Fulama (VIDEO)

Tim iz Londona je poveo već u 7. minutu golom Androsa Taunzenda, dok je prednost udvostručio Vilfred Zaha u 74. minutu iz ponovljenog penala. Prethodno je De Hea odbranio jedanaestarac Džordanu Ajuu, ali je sudija ponovio najstrožu kaznu, jer je golman Junajteda napustio gol-liniju pre vremena.

Mlađani Doni van de Bek debitovao je za Mančester i odmah je postigao gol u 80. minutu, ali to nije bilo dovoljno ekipi sa Old Traforda, jer je Zaha pet minuta kasnije potvrdio pobedu Palasa.

U poslednjem subotnjem meču, Arsenal je u londonskom derbiju    Vest Hem.

Tobdžije su povele u 25. minutu preko Lakazeta, kome je asistirao Obamejang, ali su Čekićari izjednačili u poslednjim sekundama prvog poluvremena zahvaljujući golu Mičela Antonija.

Nastavak utakmice doneo je primirje. Nije bilo većih uzbuđenja do finiša susreta, a onda su fudbaleri Arsenala došli do celog plena.

Igrao se 86. minut kada je Edvard Nktijah postigao gol, vredan tri boda za Tobdžije.

Sebaljos je kao na tacni uposlio engleskog ofanzivca, koji je bio na granici ofsajda, ali i uspeo pored čuvara rutinski da zatrese mrežu i donese veliku radost svom timu.

Do kraja utakmice nije bilo promena, pa je ekipa Mikela Artete zadržala maksimalan učinak i posle drugog kola Premijer lige.