13°C
15.05.2024.
117.1155
108.571

TOTALNO LUDIH PET MINUTA: Zvezda preokrenula, pa onda Borjanovo herojstvo i APSOLUTNI ŠOK na Marakani (VIDEO)

23.08.2022. 22:03
Borjan
Borjan

Neverovatno.

Nestvarna završnica prvog poluvremena na stadionu Rajko Mitić. Mirko Ivanić je duplirao prednost Crvene zvezde u 43. minutu, da bi nakon toga Borjan odbranio penal Haziza, ali je ipak u nastavku napada Sandgren pogodio sa nekih 25 metara i smanjio na 2:1.

ZVEZDA IZJEDNAČILA UKUPAN REZULTAT: Katai se vanserijski snašao, Pešić DIGAO MARAKANU NA NOGE! (VIDEO)

UTAKMICE U SRBIJI SU DRUGA PLANETA: Legenda Zvezde zabrinula Izraelce - "Makabi neće izdržati pritisak"

Glavni protagonista kao i kod prvog gola domaćina je bio Aleksandar Katai. Prava minijatura petom, do Pešića koji je odlično dodao do Ivanića, a ovaj udarcem u bliži ugao prevario Koena.

Kada se činilo da će domaći otići na odmor sa vođstvom u ukupnom skoru, glavni arbitar Entoni Tejlor dosudio je jedanaesterac, zbog igranja rukom Srnića. Borjan je na oduševljenje cele Marakane odbranio udarac Haziza.

Tejlor je odlučio da još malo produži prvi deo igre, zbog pregladavanja VAR snimka kod penala. Tu prednost je Makabi iskoristio na najbolji mogući način. Sandgren je raspalio sa skoro 30 metara, lopta je imala čudnu putanju i prevarila nesrećnog Borjana.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.