VAR POČEO DA MENJA STVARI: TSC uz pomoć nove tehnologije POTVRDIO pobedu u prvom kolu Superlige Srbije

17.07.2021. 21:19
VAR
VAR / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Arena Sport TV

Zasluženi trijumf ekipe iz Bačke Topole.

Fudbaleri TSC-a su savladali sa 2:0 na svom terenu Novi Pazar u uvodnom kolu Superlige Srbije. Konačno je uveden VAR i na ovom meču je možda i presudio kod penala posle kojeg je postavljen konačan rezultat. Bilo je malo većanja, tražio se najbolji ugao od više njih da se vidi da li je lopta udarila igrača Novog Pazara u nedozvoljeni deo ruke. Na kraju je sudija Šegrt pokazao na belu tačku, a Nenad Lukić je bio siguran egzekutor.

NIJE VIŠE SELEKTOR: Srbin se zahvalio narodu, došlo do SPORAZUMNOG RASKIDA SARADNJE

KUMAN ODLUČAN - ŽELI LJUBIMCA DELIJA! Odbili utakmicu sa Barselonom, sad OČAJNI da poprave utisak

U PARTIZANU JE RAZOČARAO: Nekada veliki talenat završio u Letoniji (FOTO)

Inače Nenad Lukić je promašio penal na startu meča. U 22. minutu sudija Šegrt je pokazao na belu tačku. Kovačević je napravio prekršaj nad Zecom i dobio žuti karton. Imali su domaći veliku priliku da povedu, ali je golman Ostojić pročitao Lukića i odbranio.

TSC je poveo u 27. minutu, a tragičar je bio bivši igrač tima iz bačke Topole Bojan Balaž. Lukić je uputio pas ka Zecu, ali je Balaž u pokušaju da spreči šut, pogodio sopstvenu mrežu.