15°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

NEVIĐENI SKANDAL U SUBOTICI: Golman Borca uradio stvar koju Srbija NIKADA nije videla! (VIDEO+FOTO)

19.11.2017. 21:36
FK Borac
FK Borac / Izvor: Youtube Printscreen

Gosti besni zbog dešavanja na ovom meču.

Srbija ovo ne pamti! Meč između Spartaka i Borca (3:1) u Subotici u 17. kolu Superlige obilovao je čudnim događajima i zbog toga je izazvao pravi zemljotres u srpskom fudbalu. Igrači Borca iznervirani odlukama sudije Milana Ilića, koji je dodelio dva crvena kartona gostujućim fudbalerima, kada su se bunili zbog penala koji je dosudio za Spartak, odlučili su da sednu na travu iz revolta i okrenu leđa protivnicima i sudiji.

Prekid je trajao desetak minuta, a onda je meč ipak nastavljen i Spartak je došao do izjednačenja golom Savkovića sa bele tačke.

Međutim, u nastavku utakmice viđene su nerealne scene. Prvotimci Borca ljuti zbog dešavanja na meču su vršili totalnu opstrukciju igre. U tome je prednjačio golman Borca Vladimir Bajić, koji kad god bi dobio loptu, svom snagom bi je ispucao van stadiona.

On je bio vidno ljut posle utakmice.

- Ovo je sramota našeg fudbala, a sudijska odluka nije ništa do izrugivanje. Dva crvena kartona... Zašto, pitam se, a i svi smo to učinili na terenu. Gde smo došli, to vidimo a da moji saigrači to nisu zaslužili, to se iz priloženog vidi. Pa smejali smo se svemu i na terenu, iako situacija nije smešna, već žalosna. Ko je gledao, podeliće utisak, ko nije, neka pogleda i dobro razmisli. Kome to treba? - pita se Bajić.

Zanimljivo da je ove scene nikada viđene u srpskom fudbalu snimio i Englez, koji je pratio meč u Subotici.