VIJAREĐO KUP: Omladinci Partizana ostali bez PRVOG mesta! (FOTO)

17.03.2018. 17:04
Omladinci Partizana sa trenerima
Omladinci Partizana sa trenerima / Izvor: Foto: FK Partizan
Crno-beli u direktnom duelu rešavali sudbinu.

Omladinci Partizana plasirali su se u osminu finala turnira u Vijaređu. Crno-bele bebe su u direktnom duelu za osvajanje prvog mesta izgubili od Venecije (0:3), a uprkos porazu izabranici Žarka Lazetića nastaviće takmičenje među 16 najboljih, pošto su prethodno savladali Sampdoriju i Pizu istim rezultatom (po 2:1).

A SAD ONO GLAVNO: Crno-bele bebe POBEDILE na Vijaređo kupu! Za plasman dalje POTREBNO im je SLEDEĆE!

VIJAREĐO KUP: Partizanovi klinci posle PREOKRETA srušili Sampdoriju

ĐUKIĆ: Prebrodili smo krizu

Obe ekipe su u meč ušle sa maksimalnim učinkom, iz prethodna dva kola, ali je crno-belim bebama bila potrebna pobeda od dva gola razlike za osvajanje prvog mesta.

Ipak, trenutak Italijani su iskoristili grešku odbrane Partizana u finišu prvog poluvremena i stigli do vođstva. Za samo osam minuta u drugom poluvremenu, odbrana crno-belih je dva puta poklekla, što je definitivno označilo oproštaj od trona. Strelci za Veneciju bili su Simeoni u 59. i Pozebon u 68. minutu.

Тabela Grupe 4: Venecija 9, Partizan 6, Sampdorija 3, Piza 0.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.