VOJVODINA POKVARILA LALATOV DEBI: Minimalac Lala protiv Borca

20.06.2022. 20:16
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Bez mnogo prilika u Sloveniji.

Srpski trener Nenad Lalatović neslavno je počeo svoju epohu na klupi Borca iz Banjaluke, pošto je u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji poražen od Vojvodine 1:0.

MAMIĆ ISPROZIVAO MODRIĆA I HRVATE: Majku vam j***m, uzeo sam ga kao izbeglicu, a sad ne sme da me odbrani

CRVENA ZVEZDA REKLA NE: Stigla milionska ponuda za Erakovića, u Ljutice Bogdana žele više

MRKELA NAJAVIO: Posle Kangve sutra stiže novo POJAČANJE, a onda pomenuo dolazak NAPADAČA

Prvu šansu na utakmici imali su igrači Borca, Lukić je sa nekih 20 metara uputio snažan udarac, lopta je završila zamalo pored stative.

Vojvodina je uzvratila u 36. minutu kada je je Uroš Nikolić šutirao sa dvadesetak metara pored stative.

Trenutak odluke se desio u 61. minutu, kada je Milan Vidakov pogodio posle asistencije Igora Jelišića.

Na meču nije viđeno mnogo prilika, očigledno je bilo da je ekipama potrebno još vremena za uigravanje.