VOŠA BOLJA OD MARICE: Druga pobeda Lala na pripremama

22.06.2022. 21:04
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Zagrevaju se za start prvenstva.

Fudbaleri Vojvodine slavili su i drugom pripremnom duelu u Sloveniji, posle Borca iz Banjaluke, pala je Marica iz Plovdiva 3:0 (2:0).

Stigao u Srbiju i potpisao ZA CRVENO-BELE! U Parmi je razbijao, a njegove proslave gola se svi sećaju (VIDEO)

GAĆINOVIĆ SE VRAĆA U HOFENHAJM: Panatinaikos nema para za reprezentativca Srbije

FSS PRELOMIO: Slave Ub i Nemanja Matić

Rano su Lale stigle do prednosti, Bastajić je fino pogodio iskosa sa leve strane, lopta je od stative završila u mreži.

U 28. minutu je bilo već 2:0. Jovan Milošević je bio siguran sa penala, posle nesmotrenog igranja rukom defanzivca Bugara.

U 71. minutu Voša je postigla i treći pogodak, Milanov je sa levog krila proigrao Neškovića, koji je iskosa sa nekih sedam metara pogodio suprotan ugao za konačnih 3:0.

Treba istaći i da je trener Rastavac na poluvremenu kompletno promenio sastav, pa su u nastavku zaigrali: N. Simić, Majstorović, Кopitović, Stevanović, Milanov, Topić, Zukić, U. Nikolić, Nešković, V. Simić, N. Nikolić.

Novosađani sledeći meč igraju protiv rumuskog Univerzitatea Kluža u ponedeljak.