VOŠA U SERIJI: Novi Pazar pao na Karađorđu u 85. minutu

16.03.2024. 22:33
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Treća uzastopna pobeda Novosađana.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Novi Pazar rezultatom 1:0 u okviru 26. kola Superlige. Trijumf timu iz Novog Sada doneo je Njegoš Petrović golom u 85. minutu.

GOLEADA U SUBOTICI: TSC vodio sa 3:0, pa strepeo za pobedu protiv SpartakaFK TSC

GOLEADA U SUBOTICI: TSC vodio sa 3:0, pa strepeo za pobedu protiv Spartaka

ADŽIĆ PONOVO POGODIO: Ipak, Brđani nisu slavili na "krovu"Luka Adžić

ADŽIĆ PONOVO POGODIO: Ipak, Brđani nisu slavili na "krovu"

SUPERLIGA SRBIJE: Radnik ni kod kuće ne može do bodaSlavlje fudbalera IMT-a posle gola u Surdulici

SUPERLIGA SRBIJE: Radnik ni kod kuće ne može do boda

Bivši fudbaler Crvene zvezde krunisao inicijativu "Lala" u poslednjih dvadesetak minuta meča, ujedno skinuo ogroman teret sa svojih pleća jer je zatresao mrežeu posle skori tri godine.

Pre pogotka, Novosađani su bili bolji rival, pritiskali su goste kojima je nedostajao Adem Ljajić, iskreirali nekoliko velikih šansi i na kraju jednu, onu najbolju, iskoristili.

Pre gola Petrovića, Dejan Zukić se obrukao na šest metara od gola Mirkovića, a pet minuta pre gola Vukan Savićević je pogodio stativu...

Zukić je nakon svog promašaja ubrzo ustupio mesto Normanu Kempbelu i taj momenat bio je možda i ključan za trijumf. Pet minuta pre kraja napadač sa Jamajke je savršeno asistirao Petroviću, koji je potom odradio lakši deo posla - matirao je golmana Novog Pazar za treću uzastopnu pobedu Vojvodine koja je stigla na deobu petog mesta sa Čukaričkim.