16°C
23.05.2024.
117.1121
108.1667

VOŠA VODI 2:0 NA POLUVREMENU: Novosađani na brzinu stigli do dva gola viška (VIDEO)

08.03.2017. 18:13
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Derbi 25. kola igra se u Novom Sadu.

Vojvodina na poluvremenu vodi 2:0 protiv Crvene zvezde u derbiju 25. kola Superlige. Golove za domaćina postigli su Dejan Meleg u 5. i Darko Puškarić u 9. minutu. Pogledajte prvi gol iz oba ugla, u prvi mah je delovalo da je bilo ofsajda, ali posle se ispostavilo da je sve bilo regularno.

Muslin ima tajnog aduta za meč sa Gruzijom i to iz jedne od najjačih evropskih liga (FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan rutinski pobedio Metalac i izvršio pritisak na Zvezdu (VIDEO+GALERIJA)

Ibrahimović je kažnjen, ali su Mingsa upropastili (FOTO)

Drugi gol postigao je Puškarić posle kornera i lošeg postavljanja odbrane.

RADOSNA VEST ZA DELIJE: Zvezda dočekuje Olimpijakos i Uniks u „Areni“

Vujoševiću nude selektorsku poziciju, a pričali su i sa bivšim Zvezdinim trenerom (FOTO)