PREMIJER LIGA: Vulvsi pobedom približili Šefild Čempionšipu

25.02.2024. 17:29
FK Vulverhempton
FK Vulverhempton / Izvor: Profimedia

Sarabija stavio tačku...

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na svom stadionu ekipu Šefild junajteda rezultatom 1:0.

TONČEV "PREPISAO" SAOPŠTENJE ZVEZDE: "Jovanović je kriv za poraz Radnika od Partizana"Novica Tončev

UPISAO SE U TURSKOJ: Kvinsi Menig strelac u pobedi Sivaspora (VIDEO)Kvinsi Menig

UPISAO SE U TURSKOJ: Kvinsi Menig strelac u pobedi Sivaspora (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Kragujevčani u Ivanjici nastavili pobednički niz!FK Radnički Kragujevac

SUPERLIGA SRBIJE: Kragujevčani u Ivanjici nastavili pobednički niz!

Strelac jedinog gola bio je Pablo Sarabija u 30. minutu.

Iako su Vulvsi dominirali od početka meča, Šefild junajted je imao dve dobre šanse u uvodnim minutima, ali su izostali bolji udarci ka golu.

Na isteku pola časa igre, Ait Nuri je centrirao sa levog boka, a Pablo Sarabija glavom sa peterca poslao loptu u dalji ugao za 1:0.

Domaći su bili sigurni i u nastavku, ali je Šefild junajted bio konkretniji u nastavku, Bruster je imao solidnu šansu, ali je golman Sa bio na mestu.

Kako je vreme odmicalo, Šefild je bio opasniji, a Vulvsi su igrali rezervisano i bez previše poseda u poslednjoj trećini terena, ali gosti nisu imali kvalitet da dođu do gola.

Do kraja nije bilo promene rezultata, pa su Vulvsi upisali novu značajnu pobedu i sada su osmi sa 38 bodova, Šefild je zakucan za dno sa 13.