ZA INFARKT: Derbi dela Madonina rešen u SEDMOM minutu sudijske nadoknade (FOTO)

15.04.2017. 14:43
FK Milan
FK Milan / Izvor: Reuters

Odigrana premijerna utakmica 32. kola Serije A.

Odigrana je prva utakmica 32. kola Serije A, između Intera i Milana, a pobednika nije bilo (2:2). U Derbiju dela Madonina, Neroazuri, formalni domaćini vodili su sa 2:0 do 83. minutu, golovima Antonija Kandreve i Maura Ikardija. Onda je usledio potpuni preokret Rosonera, koji su do boda došli u sedmom minutu sudijske nadoknade. Prvo je u 83. minutu Alesio Romanjoli probudio nadu, da bi u samoj završnici Kristijan Zapata pogodio mrežu Intera. Navijači Neroazura nisu mogli da veruju, a sreći fanova Milana nije bilo kraja. I posle ovog kola Rosoneri su na šestom mestu i imaju dva boda više, dok je Inter sedmi sa 56.

ODLUČENO: Zna se i ko će suditi 154. Večiti derbi (FOTO)

RETROSPEKTIVA: Kako su prolazili Zvezda i Partizan kada im je sudio Grujić (VIDEO)

Možete i da pogledate gol iz same završnice, a treba reći da je sudiji Orsatu "asistirala" i video-tehnologija, pošto je glavnom arbitru na sat stiglo obaveštenje da je lopta prešla gol liniju. Takođe treba reći i da je prvobitno pokazao da će se igrati pet minuta, ali je meč produžen za sedam.

Inače, duel na stadionu "Đuzepe Meaca" obeležio je i zanimljiv transparent koji su razvili navijači Milana. Zbog sve većeg upliva kapitala sa Dalekog istoka, navijači su prozvali čelnike Serije A, porukom "Koliko god možete da pojedete" i "Uživajte u italijanskom jelu".

To je bila jasna aluzija na prodaju Milana Kinezima, a o tome više pročitajte OVDE

NI ARSENAL NI JUVENTUS: U trku za Dušana Tadić uključio se još jedan EVROPSKI velikan (FOTO)