ZAGREVANJE ZA SPARTAKS: Zvezda ekspresno SLOMILA Austrijance! (VIDEO+FOTO)

25.06.2018. 19:46
Zvezda
Zvezda / Izvor: Youtube Printscreen
Crveno-beli rutinski odradili posao.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u prvoj proveri na pripremama u Austriji ekipu Rida sa 2:0. Ekspresno je tim Vladana Milojevića otvorio utakmicu i posle samo 40 sekundi poveo golom Bena Fardua.

SAZNAJE SE! Krstajić sprema dve VELIKE izmene za Brazil! (FOTO)

UHVAĆEN U LAŽI! Nova IZJAVA Šaćirija UZBURKALA celu Švajcarsku! (FOTO)

Prednost je duplirao Dejan Meleg, već u 13. minutu sigurno je izveo najstrožu kaznu posle prekršaja u šesnaestercu nad Benom. Zvezda je delovala mnogo sigurnije u odnosu na rivala, pa je do poluvremena i Slavoljub Srnić imao šansu da poveća na 3:0.

Video file

SJAJNA VEST ZA ORLOVE! Za ZVEZDU Brazila je Mondijal ZAVRŠEN?! (FOTO)

Tek u 38. minutu Austrijanci su ozbiljnije zapretili crveno-belima, na velikim iskušenjima bio je Milan Borjan, аli se golman srpskog šampiona izvio koliko je dug i paradom sačuvao mrežu.

Video file

U drugom poluvremenu, tim sa Marakane sigurno je sačuvao stečenu prednost. Imali su crveno-beli odličnu priliku da dođu i do trećeg gola, kada je Stojiljković izašao sam na golmana Rida, ali mu je lopta pobegla i Austrijance je po ko zna koji put pogledala sreća.

Narednu proveru Crvena zvezda ima 28. juna, na istom mestu, protivnik je Apolon iz Limasola. Biće to prilika da igrači srpskog prvaka upoznaju stil kiparskog fudbala, obzirom da im je potencijalni rival u drugom kolu kvalifikacija APOEL iz Nikozije.

RID - CRVENA ZVEZDA 0:2

STADION: Dana Arena u Vindišgarstenu.