ZAKUVALO SE U SUPERLIGI: Crveno i crno-beli na čelu tabele, a nisu Zvezda i Partizan

05.10.2019. 19:54
161. Večiti derbi
161. Večiti derbi / Izvor: MN Press

Čudo.

Četiri utakmice 11. kola Superlige Srbije odigrane su u subotu posle kojih su Crvena zvezda i Partizan pozicionirani na četvrtom i petom mestu na tabeli. Veliku šansu da zasedne na čelo tabele propustio je TSC koji je poražen u Surdulici, ali je tim iz Bačke Topole bez obzira na to treći. Ipak, interesantno je da su na vrhu sa po 25 bodova Vojvodina i Čukarički.

SRBIJA ČEKA PARAGVAJ U KRUŠEVCU: Orlove možete UŽIVO da gledate po SIMBOLIČNIM cenama

GOLEADA I DRAMA U MADRIDU: Real i Granada odigrali TRILER, proradilo Zidanovo NAJVEĆE letnje pojačanje (VIDEO)

ZVEZDINI RIVALI U KANALU: Posle Totenhema, izgubio i Bajern (VIDEO)

Veliko iznenađenje u Surdulici priredila je ekipa Radnika koja je minimalnim rezultatom savladala TSC golom Milana Makarića sa bele tačke. Klub iz Bačke Topole je tako propustio priliku da se eventualnom pobedom vrati na vrh tabele.

Fudbaleri Čukaričkog su na Banovom brdu savladali Javor sa 2:0 golovima Stefana Kovača i Ibrahima Endiajea. Tim trijumfom, Brđani su dospeli na drugu poziciju na tabeli sa jednakim brojem bodova koliko ima i Vojvodina, a odigrali su utakmicu manje.

Aktuelni vicešampion Srbije Radnički iz Niša slavio je na gostovanju Mačvi minimalnim rezultatom. Pobedu Nišlijama u Šapcu doneo je Stefan Mihajlović koji se tim golom izjednačio sa Bojanom Matićem iz Vojvodine na vrhu liste strelaca.

Jedini remi viđen je na Banjici gde nije bilo pobednika na utakmici između Rada i Proletera. Gosti su poveli pogotkom Branislava Jovanovića sredinom prvog poluvremena, ali je bod Građevinarima doneo Milan Perendija iz penala u 58. minutu utakmice.