17°C
06.05.2024.
117.1117
109.3684

ZEMLJOTRES: Nadal skočio kao oparen posle gola Belingema, a reakcija Bodiroge je apsolutni hit (VIDEO)

22.04.2024. 10:28
Dejan Bodiroga i Rafael Nadal
Dejan Bodiroga i Rafael Nadal / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Y

Real Madrid je dobio vrlo buran “El Klasiko” protiv Barselone (3:2) i obezbedio novu šampionsku titulu.

Pogodak odluke je postigao Džud Belingem u prvom minutu sudijske nadoknade i taj gol je izazvao “zemljotres” na tribinama “Santijago Bernabeua”.

Među navijačima “kraljevskog kluba” koji su bili u delirijumu našao se i slavni teniser Rafel Nadal koji je iz srca proslavio gol za šampionsku titulu, a sa njim su bili sestra i otac.

Pored porodice Nadal je sedeo predsednik Evrolige Dejan Bodiroga koji jedini nije skočio sa mesta u loži u 91. minutu meča. Poznato je da je Bodiroga igrao za oba španska velikana, ali je značajnije uspehe postigao sa Kataloncima.

Bodiroga je sa Barselonom postao prvak Evrope 2003. godine, dva puta je bio šampion države, a po jednom osvajač Kupa i Superkupa Španije.