ŽENSKA LŠ: Drama u Subotici! Spartak ostao bez nagrade za HEROJSKO izdanje

12.09.2019. 22:01
ŽFK Spartak
ŽFK Spartak / Izvor: Foto: ŽFK Spartak

Velika šteta.

Fudbalerke Spartaka iz Subotice poražene su u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige šampiona od prvaka Španije Atletika iz Madrida na domaćem terenu rezultatom 3:2. Golubice su dva puta uspevale da stignu prednost rivalki, ali su Jorgandžijke u 90. minutu uspele da dođu do važne pobede.

HAOS MEĐU AMERIKANCIMA: Posle poraza od SRBIJE nastao KRŠ I LOM, reagovao diretkor tima i ZAPRETIO!

AMERIKANAC GRMI NA KRITIČARE: J*be vam se za naše zadnjice, a NBA zvezdice koje su POBEGLE čuvate

DŽENKINS SE UKLJUČIO U RASPRAVU O HRANI I INTERNETU U SRBIJI: Napao je Amerikanca i IZDOMINIRAO

Atletiko je poveo u 20 minutu utakmice preko Ludmile, a Spartak je uspeo da poravna u nadoknadi prvog poluvremena kada je Violeta Slović bila precizna sa bele tačke. Ludmila je drugim golom ponovo donela prednost Atletiku u desetom minutu nastavka, a novo izjednačenje Golubicama donela je Tijana Matić u 79. minutu. Kada se činilo da će Spartak uspeti da izdrži do kraja i izbegne poraz usledio je hladan tuš, jer je konačan rezultat postavila Olga Garsija u poslednjim trenucima meča.

Revanš meč je na programu za 13 dana u Madridu.

ZAGRLIO GA JE KAO SINA: Evo šta je legendarni Pop rekao posle utakmice Bogdanu na uvce

POLUDELI: Američki novinar PLJUJE posle poraza od Srbije! Oni su mu krivi za sve (FOTO)

POKAZAO PRAVO LICE: O potezu Kalinića posle pobede Orlova nad Amerima će se dugo PRIČATI

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.