ZVEZDA BRUTALNO DOMINIRALA: Grafičar je krenuo bez respekta, ali "OTPISANI" je rešio meč

23.05.2020. 12:51
SrbijaDanas
FK Crvena zvezda, Miloš Degenek, Marko Gobeljić, Veljko Nikolić, Željko Gavrić, Radovan Pankov, El Fardu Ben, Tomane / Izvor: MN Press
Generalna proba pred nastavak Superlige.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sa 4:0 Grafičar na stadionu Rajko Mitić, u generalnoj probi pred start Superlige Srbije. Svi golovi su viđeni u drugom delu, a istakao se do skora otpisani Milan Gajić sa dve asistencije i jednim pogotkom.

ZVEZDA STEŽE KAIŠ: Evo kolika će biti PLATA novom pojačanju crveno-belih!

RASTANAK JE BLIZU: Zvezda ostaje bez VAŽNOG igrača

ŠANSA ZA ZVEZDU: Ljubimac Delija može da bira novi klub! (FOTO)

Prvoligaš je ozbiljno parirao aktuelnom šampionu Srbije u prvom delu igre, ali na odmor se otišlo bez golova.

Nakon pauze, u 50. minutu usledela je katastrofalna greška Strahinje Erakovića koji je hteo da otkloni opasnost iz svog kaznenog prostora, ali je dodao loptu do Alekse Vukanovića koji je lako savladao Čupića i tako doveo crveno-bele u prednost.

Posle toga je usledila aposlutna dominacija Zvezde. Milunović je u 79. minutu nakon sjajne asistencije Gajića savladao Čupića i tako duplirao prednost crveno-belih.

U samoj završnici meča raspala se igra Grafičara i to se odrazilo i na rezultat. Tako je u 81. minutu usledio gol Boaćija nakon sjajne asistencije Gajića kome je ovo bila drugo dodavanje pretvoreno u pogodak na meču, tako je Crvena zvezda stigla do prednosti od 3:0.

Samo pet minuta kasnije usledio je fenomenalan prodor Gavrića, koji je potom rutinski dodao loptu do Gajića koji je postavio konačan rezultat na ovom meču od 4:0.

Izabranici Dejana Stankovića uspešno su prošli i ovu prepreku pred nastavak domaćeg prvenstva u kojem za nedelju dana igraju protiv Rada na Banjici u 27. kolu Superlige Srbije.