26.04.2024.
117.1627
109.3752

JEDAN GOL MU JE PONIŠTEN: Zvezda sledeće nedelje gostuje Svecima, a Nejmar je raspoložen za GOLČINE (VIDEO)

29.09.2018. 18:05
Nejmar
Nejmar / Izvor: Reuters
Odigran meč 8. kola Lige 1.

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na gostovanju u utakmici 8. kola Lige 1, ekipu Nice, sa 3:0. Na taj način, zadržili su maksimalan učinak, pa sada branilac titule ima 24 boda. Već u 22. minutu, Sveci su poveli golom (dvostrukog strelca) Nejmara. Brazilac je loptu poslao sa 20-ak metara. Neodbranjivo...

SERIJA A: Slobodnjak i Kolarov - DOBITNA kombinacija u derbiju Rima, SMS-u pokvaren jubilej (VIDEO+FOTO)

POSLE DEBAKLA OD ČEKIĆARA: Murinjo pronašao STAROG dobrog krivca (FOTO)

Isti igrač je "bio strelac" i u 43. minutu, ali samo na kratko. Gol na asistenciju Kilijana Mbapea poništen je posle primene VAR tehnologije. U nastavku duela, u 46. minutu, Kristofer Nkunku je dao gol za "plus dva". Od 59. minuta, Nica je bila sa igračem manje pošto je Vilan Sipren dobio drugi žuti karton, zbog udaranja laktom. Samim tim, Svecima je posao bio olakšan. U drugom minutu nadoknade, Nejmar je postavio konačan rezultat, uz asistenciju Mbapea. Za Nicu je od 46. minuta igrao i Mario Baloteli.

Za PSŽ, kojem će u sredu (18.55) gostovati Crvena zvezda u utakmici 2. kola Lige šampiona od početka su igrali: Areola, Kerer, Silva, Nkunku (Bernat), Di Marija (Verati), Markinjos, Rablo, Dijabi (Čupo-Moting), Nejmar i Mbape.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.