16°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

KANGA I BUKARI ZA VOĐSTVO ZVEZDE: Sudija morao da gleda VAR, preinačio prvobitnu odluku (VIDEO)

11.02.2023. 14:22
Gelor Kanga
Gelor Kanga / Izvor: MN Press

Blickrig šampiona.

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su sa 1:0 na gostovanju Voždovcu u okviru 21. kola Mozzart bet Superlige Srbije, a u vođstvo ih je doveo Gelor Kanga pogotokom u 15. minutu sa bele tačke.

ČOVEK VELIKOG SRCA: Novakova majica prodata za 11.000 evra, sav novac ide za decu sa Kosova

ČOVIĆ DOBIO PARTIZAN NA SUDU: Crno-beli moraju da plate zbog spornog teksta iz 2020. godine

U kaznenom domaćih oboren je Aleksandar Pešić, a sudija je odmah pokazao na belu tačku i dodelio žuti karton Mateji Đorđeviću. Zatim je usledila konsultacija sa VAR sobom, te je žuti karton pomenutom igraču preinačen u crveni.

Sa 11 metara je kazneni udarac uputio Kanga i poslao loptu iza leđa čuvara domaćeg gola.

Četiri minuta kasnije prednost je duplirao Bukari, na asistenciju Kange.

Na 3:0 povisio je Katai, svega šest minuta posle. Impresivna igra Zvzde, pravi blickrig.