15°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

BRUKA MOSKOVLJANA: CSKA poražen već na startu sezone, SOLIDNA partija bivšeg igrača Zvezde (VIDEO)

28.09.2019. 18:25
Dimitris Itudis
Dimitris Itudis / Izvor: Profimedia

Ovo niko nije očekivao.

Košarkaši CSKA iz Moskve doživeli su poraz već na startu VTB lige i to od Jeniseja rezultatom 80:71. Moskovljani su odigrali katastrofalno čitav meč, naročito u napadu, a u pobedničkom sastavu solidnu partiju pružio je bivši plejmejker Crvene zvezde, Nikola Rebić.

BUNDESLIGA: Paderborn se približavao, ali nije stigao Bajern (FOTO)

PREMIJER LIGA: Luka PONOVO strelac, sada je JEDINSTVEN (FOTO)

ON IH NAJBOLJE POZNAJE: Kanjas OTKRIO najveću MANU Olimpijakosa i RASPALIO maštu Delija

U prvom poluvremenu, tačnije tokom druge četvrtine, domaćin je imao i velikih 14 poena prednosti. CSKA je uspeo blago da se oporavi, pa da na pauzu ode sa minusom od "samo" sedam poena. Ekipa Dimitrisa Itudisa je uspela da dodatno smanji zaostatak pred ulazak u četvrtu četvrtinu (55:51), ali je usledio novi napad Jeniseja. Ubrzo su ponovod došli do dvocifrenog plusa, imali +12, te na kraju rutinski priveli meč kraju.

Za Jenisej je skoro 17 minuta na terenu proveo srpski plejmejker Nikola Rebić, koji je ostvario učinak od pet poena (2/3), tri asistencije i tri skoka.

Najbolji kod pobednika bio je Beri sa 23 poena, a pratio ga je Toma Zubčić sa 18.

Kod CSKA po 12 poena imali su Strelnijeks i Hilijard, jedan manje Džejms, dok su po deset ubacili Kurbanov i Bolomboj.

DRAMA U LONDONU: Totenhem STREPEO pun sat sa DESETORICOM (VIDEO)

BOMBARDOVAO NAS JE! Srpski navijači ZVIŽDALI u Bersiju tokom minuta ćutanja Žaku Širaku... Terorista, terorista

KOVAČ: Čeka nas najvažniji korak

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Nina Seničar, bivša devojka fudbalera Marka Borijela