CRNO POLUVREME PARTIZANA: Burž radi šta hoće u Hali sportova

28.10.2020. 21:16
KK Partizan
KK Partizan / Izvor: MN Press
Dvocifreni minus posle 20 minuta.

Košarkaši Partizana dočekali su u petom kolu A grupe Evrokupa ekipu francuskog Burža u dvorani ''Ranko Žeravica'', a na poluvremenu crno-beli imaju zaostatak.

VELIKO IZNENAĐENJE U PARTIZANOVOJ GRUPI: Pobeda posle DRAME U PRODUŽETKU! Stižu u Beograd sa mnogo samopouzdanja (VIDEO)

BARANI ŠOKIRANI: Centar Mornara pao na doping testu! (FOTO)

PRODATA JEDNA OD NAJUSPEŠNIJIH FRANŠIZA U NBA: Juta dobila novog vlasnika za 1,66 milijardi dolara

Od starta je Burž pokazao da ga ne treba olako shvatiti vođstvom od 5:0, a zatim i 10:2, da bi gosti već u prvoj deonici stigli i do prve dvocifrene prednosti 16:6. Ipak, usledila je serija crno-beli 10-2, pa je Partizan prišao na 18:6, da bi na kraju prve deomnice minus ekipe Vlade Šćepanovića bio tri poena (22:19).

Bolje su gosti otvorili i drugu deonicu i posle minut i po stigli do 28:21, da bi potom konstantno održavali od šest do osam poena prednosti zahvaljujući dobroj odbrani, ali i rešenjima u napadu na koje Partizan nije imao odgovor. Sredinom druge četvrtine ponovo su gosti stigli do dvocifrene prednosti, a tri minuta pre poluvremena i do maksimalnih 49:33 posle trojke Anđušića. Ispostavilo se da može Burž i bolje od toga pa su sa četiri uzastopna poena Anđušića gosti stigli do nestvarnih 19 poena prednosti (57:38), koje je smanijo Gordić poenima u poslednjoj sekuni dprvog poluvremena.

Pogledajte kako izgleda Vanda Ikardi, supruga Maura Ikardija.

UČITE OD NAJBOLJIH: BRANKO LAZIĆ otkriva NEVEROVATNE košarkaške trikove