CRVENO-BELI PREŽIVELI PAKAO: Povreda NAJBOLJEG igrača ZABRINULA sve! Davidovac PRELOMIO

SrbijaDanas
KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Prava drama.

U četvrtom kolu ABA lige u dvorani Ranko Žeravica sastali su se ekipe Mege i Crvene zvezde. Nakon neverovatne košarkaške drame pobedu je odnela ekipa Zvezde rezultatom 73:76. Takođe, ono što je obeležilo meč je svakako i povreda Lojda kao i isključenje trenera crveno-belih Saše Obradovića.

LUDILO NA KRAJU SVADBE: Mladi svirali na uvce - Nikola se odmah popeo na stolicu (FOTO)

SVE JE MOGLO BITI DRUGAČIJE: Miško pričao o Zvezdi, Partizanu i Džordanu Lojdu!

KOKOŠKOV SASTAVIO SPISAK: Orlovi u PROBLEMU - bez igrača iz NBA i Evrolige, muka i sa POVREDAMA!

Trener Crvene zvezde Saša Obradović isključen je na početku treće četvrtine i klub sa Malog Kalemegdana u nastavku duela bio je bez glavnog trenera.

Mladi košarkaši Mege pružili su žestok otpor favorizovanoj Zvezdi i na kraju su posle velike borbe pali u završnici.

Junak crveno-belih je Dejan Davidovac koji je pogodio verovatno i ključan koš u finišu za 74:70.

Utakmica je otvorena u odličnom ritmu, a pogotovo raspoloženi bili su gostujući košarkaši.

Šut je odlično služio crveno-bele i posle šest minuta igre rezultat je bio 20:6. Ipak, Zvezda je dopustila Megi da se vrati.

Na pogon talentovanog Petruševa, domaći košarkaši uhvatili su ritam i na pauzu su otišli sa samo šest poena zaostatka.

U drugoj četvrtini gledali smo preslikanu igru. Zvezda je brzo došla do +14, ali je Mega ponovo istopila zaostatak.

U poslednjem minutu crveno-beli imali su +10, međutim serijom Milenka Tepića domaći igrači dolaze do -5. Sa rezultatom 35:40 otišlo se na petnaestominutnu pauzu.