DŽORDAN OVO NIJE RADIO: Sansi razbili Lejkerse, sramotan potaz Džejmsa (VIDEO)

02.06.2021. 08:33
Lebron Džejms
Lebron Džejms / Izvor: Profimedia

Finiks poveo sa 3:2 u seriji.

Finiks Sansi ubedljivo su savladali Los Anđeles Lejkerse u petom meču plej-ofa sa 115:85 i poveli sa 3:2 u seriji i potrebna ima je još jedna pobeda da prođu u narednu rundu.

NBA: Ludilo u meču Denvera i Portlanda! Odlučila DVA produžetka, Lilardovih 55, Jokiću POBEGAO tripl-dabl (VIDEO)

BRUKLIN PRESLIŠAO SELTIKSE: Surovi Brada odveo Netse u polufinale Istoka (VIDEO)

DŽOKER IZBLAMIRAO NURKIĆA: Vidite kako je Jokić u jednom napadu Portlanda ZALEPIO dve banane (VIDEO)

Lebron Džejms bez Entonija Dejvisa nije mogao ništa Finiksu u petom meču. Sunca su bila vrlo raspoložena za igru i to su stavljali do znanja Jezerašima iz napada u napad zbog čega je vće na poluvremenu prednost Finiksa iznosila čak 30 poen prednosti 66:36. Nastavka je bio samo formalnost pošto je domaćin bez problema sačuvao prednost i ostvario trijumf.

Kralj je pomalo i razočarao navijače Lejklersa pošto je skoro šest minuta pre kraja meča napustio dvoranu razočaran rezultatom i porazom. Džejms je postigao 24 poena, a Kajl Kuzma je dodao 15 i njih dvojica su bili jedini raspoloženi kod Lejkersa. Finiks je predvodio Devin Buker je postigao 30 poena, a 16 je postigao Kameron Pejn.

Pogledajte kako izgleda Helen Steling Holt, devojka Rajana Gigsa.