12°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

BOLAN PORAZ SRPSKOG SELEKTORA: Kako pobediti sa 35 PRIMLJENIH POENA u poslednjoj četvrtini?!

12.12.2020. 22:28
kokoskov
kokoskov / Izvor: Profimedia

Užasna završnica Fenera.

Košarkaši Karšijake su rezultatom 83:79 pobedili Fenerbahče u utakmici 12. kola šampionata Turske.

FILIPOVSKI: Danas smo mi bili srećniji

ČUDESAN КОŠ ZA POBEDU, A PRE TOGA... Pogledajte šta je Tomas uradio ZA SVEGA PAR sekundi (VIDEO)

TVITER SE USIJAO OD KOMENTARA GROBARA: Sve je podsetilo na jednog čoveka (FOTO)

Fenerbahče jeste prvoplasirani tim lige, ali im je ovo drugi poraz u poslednja tri meča što je malo upalilo lampice u Istanbulu.

Izabranici Igora Kokoškova su sada imali dobijen meč u svojim rukama, posle neizvesne prve četvrtine su "razbili" Karšijaku i na poluvreme otišli sa 44:29.

U trećem periodu su nastavili da igraju u istom ritmu, a onda su se potpuno raspali. Karšijaka je predvođena Amatom Mbajem ubacila 35 poena u 4. četvrtini i ukrala pobedu Fenerbahčeu.

Heroj Mbaj, bivši igrač Olimpije iz Milana, utakmicu je završio sa 27 poena, dok se na drugoj strani istakao bivši plejmejker Crvene zvezde, Lorenco Braun, koji je imao 19 poena i 5 asistencija.