16°C
29.05.2024.
117.1153
107.6427

ISPLIVAO NOVI SNIMAK: Sada se jasno vidi KO je UDARIO sudiju u ”Pioniru” (VIDEO)

02.06.2022. 08:51
kk
kk / Izvor: Foto: TV Printscreen/ Arena sport

Detalji nereda.

Sinoć je odigrana treća utakmica finalne serije ABA lige.  Partizan je savladao Crvenu zvezdu rezultatom 70:67 ali ono po čemu će meč ostati upamćen je, nažalost, to što je sudijska trojka u jednom momentu napustila parket.

OGROMNA ZAMERKA ZA SUDIJE: Obradović imao dugo, oštro izlaganje posle meča sa Zvezdom

ZVEZDA IZDALA SAOPŠTENJE: Nećemo više da ćutimo, recite javno da moramo da poklonimo titulu

NIJE HTEO DA ĆUTI: Radonjić pričao SAMO O JEDNOJ STVARI na konferenciji

Naime, na minut pre kraja meč je prekinut jer je pogođen sudija Uroš Nikolić, a nakon toga je sudijska trojka došla do zapisničkog stola i poručila da se povlači u svlačionice.

Zatim je došlo novog incidenta, jer je prilikom napuštanja hale kod ulaza udaren sudija iz Slovenije Matej Boltauzer.

Isprva se nije videlo ko je udario Boltauzera, te se spekulisalo da se radi o navijačima Partizana, međutim ubrzo se ispostavilo da je sudiju slučajno zakačio pripadnik policije koji je izašao iz tunela u nameri da zaštiti sudije.

Podsetimo se, prekid je trajao čitavih 50 minuta dok se delovi tribina nisu ispraznili, sudije se kasnije vratile na teren.

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

Pogledajte kako izgleda portparolka FK Vojvodina Sanja Beba Kružević.