KOKOŠKOV VRATIO BREJK: Fener PREOKRETOM stigao pred vrata FINALA!

24.05.2021. 21:36
Igor Kokoškov
Igor Kokoškov / Izvor: Profimedia

Očajna igra evroligaša u prvom poluvremenu.

Košarkaši Fenerbahčea došli su na pobedu od velikog finala turskog šampionata, pošto su posle preokreta u drugom poluvremenu savladali u gostima Karšijaku rezultatom 67:62.

KO ČEKA TAJ DOČEKA – Predložio igru, pa uzeo skoro milion na Engleze (FOTO)

ABA LIGA: Podgoričani NISU mogli do IZNENAĐENJA! Titula ide u Beograd

CRNA GORA MU ODALA PRIZNANJE: Proslavljeni as Partizana ima novu funkciju!

Najefikasniji u pobedničkom timu, ujedno i najzaslužniji za trijumf, bili su Melih Mahmutoglu i Jan Veseli, prvi je meč završio sa 18 poena i četiri skoka, dok je bivši igrač Partizana dodao 10 koševa, šest uhvaćenih lopti i pet asistencija. Nando De Kolo je takođe bio sjajan sa 15 poena i četiri dodavanja, dok je Marko Gudurić dodao četiri poena, uz po dva skoka i dve asistencije.

Izabranici Igora Kokoškova postigli su svega 23 poena do poluvremena, dok je Karšijaka dala šest koševa više do velike pauze. Razočaravajući je podatak da je evroligaš u drugoj deonici ubacio mizernih devet poena.

Početak treće četvrtine najavio je preokret Fenera, pa su u tom intervalu gosti postigli poen više nego u celom prvom poluvremenu!

Usledila je neizvesna završnica, koja je trajala do poslednjih minuta. U njoj se bolje snašao evroligaš i ostvario vođstvo u seriji od 2:1 i vratio brejk za izgubljeno na domaćem parketu. Sada im je neophodna još samo jedna pobeda za plasman u finale.

Pogledajte kako izgleda Mirijam Potrebin, majka Luke Dončića.